reklama

Jsme na Facebooku! Koukni, co je nového.

Seriál na Studenta.cz Závislost na technologiích: Jsou technologie drogou moderní doby? Nejsme na nich tak nějak... závislí?

Chceš vědět, co tě čeká u přijímacího řízení do velké firmy? Stáhni si appku a připrav se na ně!

23.11.2015 / Kariéra

Zdá se ti to jako vtip? Není! Na přijímací řízení se vážně můžeš připravit. Takže už žádné propocené košile, koktání ani bezradné pohledy! Naopak, přijdeš tam nadupaný dovednostmi a žádný úkol tě jen tak nezarazí! Jak to funguje? Jednoduše. Prostě si stáhneš praktickou appku a rovnou se pustíš do testování. 

Co je to za aplikaci? Jmenuje se Test2Job a má pro studenty hned několik výhod. Obsahuje typologii testů, které většina společností využívá k ověření znalosti kandidátů při výběrovém řízení včetně angličtiny, upozorňuje na aktuálně volné pozice i zajímavé studentské akce v České republice a od listopadu s ní navíc můžeš soutěžit o víkend ve Špindlu a trénink s úspěšnou českou snowboardistkou Šárkou Pančochovou (která nám mimochodem v prosincovém vydání Studenty bude odpovídat na 22 otázek).

Až 87% úspěšnost!

Mobilní aplikaci Test2Job připravila společnost KPMG Česká republika se záměrem pomoci studentům s přípravou na výběrové řízení. A že skutečně funguje, potvrdilo 87 % letošních nováčků mezi asistenty KPMG. Používání aplikace prý pozitivně ovlivnilo jejich výkon u testování – zejména jim umožnilo rychleji a pohotověji reagovat na jednotlivé testovací úlohy.

Výhody aplikace Test2job

·      Aktuální přehled pracovních nabídek společnosti KPMG Česká republika

·      Kvíz, který vyhodnotí, jaké oddělení by ti v KPMG mohlo nejlépe sednout

·      Kalendář akcí, který tě upozorní na různé workshopy, pracovní veletrhy i zajímavé soutěže

·      Integrovaný blog zaměstnanců KPMG, který tě provede zákulisím jedné z největších poradenských společností v České republice

Vůbec nejvyššího skóre v aplikaci (2781 bodů z 2800 možných) dosáhla v loňském roce Hanka Humlová, která v září do KPMG nastoupila jako asistentka v auditu. Jak Hanka aplikaci hodnotí?

Hanka Humlová, držitelka nejvyššího bodového skóre v aplikaci Test2Job


Hani, v aplikaci jsi dosáhla skvělého skóre. Byl nějaký typ testu, který ti dělal potíže?
Početní obrazce. Hlavně kvůli časovému limitu, který je v těchto úlohách velmi napjatý. Stálo mě to hodně opakování, abych si na tento typ testu zvykla a postupně si zlepšila skóre.
 

Který z testů v aplikaci tě bavil nejvíce?
Asi multitasking a test pozornosti, které v jádru nejsou těžké, ale náročné na soustředění. Pobaví v nich i konkrétní úlohy, nad kterými je potřeba se zamyslet.

Doporučila bys studentům stažení aplikace?
Určitě. Hraní testů v aplikaci mě velmi bavilo. Byla to pro mě i výzva překonat ostatní. Kromě toho je to hlavně smysluplná zábava, člověk se zlepšuje ve svých schopnostech přemýšlet. A v neposlední řadě aplikace pomůže studentům poznat, jak vypadají přijímací testy KPMG v průběhu výběrového řízení. 

Soutěž o víkend ve Špindlu a trénink se snowboardistkou Šárkou Pančochovou

Od listopadu do konce února mohou všichni uživatelé aplikace Test2Job, kteří studují VŠ v České republice soutěžit o víkend ve Špindlerově Mlýně. Jak? Jednoduše. Stačí si stáhnout nejnovější verzi aplikace, odehrát jednotlivé typy testů i úrovně náročnosti. Ty prověří paměť, pozornost, znalosti angličtiny, matematiky a logické a analytické myšlení. Každý měsíc KPMG oznámí jméno jednoho vítěze s nejvyšším bodovým skóre, který si užije víkend ve Špindlu spolu se svým kamarádem. Průběžné bodové skóres outěžících můžeš sledovat přímo v aplikaci nebo na soutěžní stránce na www.pribehzacina.cz

Neváhej a stáhni si appku Test2Job – je zdarma v AppStore i GooglePlay

Diskusní fórum

reklama
reklama
reklama