Jsme na Facebooku! Koukni, co je nového.

Seriál na Studenta.cz Studenti a generace Y:
Jací jsou čeští Millennials?

FOTOGALERIE: Miss VŠE zase kraluje blondýna!

25.11.2012 / Studentský život

Dlouho očekávané finále boje krásných studentek Vysoké školy ekonomické v Praze ve čtvrtek dospělo ke svému konci. Korunku, titul Miss VŠE 2012 i krásné ceny si ze SaSaZu ve svém novém Fiatu 500 s kufrem plným Frisca odvezla dvacetiletá blondýna Andrea Kolářová, studentka prvního ročníku Fakulty mezinárodních vztahů.

Titul 1.Vicemiss si odnesla Monika Leová z Fakulty informatiky a statistiky, 2.Vicemiss se pyšní Slovenka Petronela Pribilová z Fakulty podnikohospodářské.

Kromě hlavních titulů se vyhlašovala také Miss Sympatie 2012  - vítězka online hlasování na www.missvse.cz. Nejvíce hlasů na internetu získala Yulia Zubakhina z Fakulty financí a účetnictví, původem z Ruska. Divácky atraktivními doprovodnými soutěžemi byla například volba Miss Úsměv Dentální kliniky Jan Stuchlík, Miss Frisco a speciální cena společnosti Fincentrum: Miss Zlatokopka, slečna s nejvíce vyvinutém čichem na peníze.

Hned v úvodu večera se dívky představily po boku moderátorské dvojice Kazmy a loňské vítězky Daniely Ludvíkové v koktejlových šatech a ukázaly tak svůj půvab. Diváci mohli ihned pro svou favoritku hlasovat u hostesek se smartphony. Zajímavým zpestřením programu byla ukázka Vertigo pole fitness. Dokázala, že taneční tyč neslouží pouze pro striptýz – dá se využít jako sportovní náčiní. A to velmi efektně (pro diváky) i efektivně (pro tělo). V druhé polovině programu finalistky Miss VŠE 2012 ukázaly svá dokonalá těla.

Slavnostního vyhlašování závěrem celého finále se ujal také rektor Vysoké školy ekonomické pan Richard Hindls a zástupci partnerů – Petr Jarůněk z Fincentra, Grant McKenzie z Frisca i Lucie Dobrá z HTC. První vicemiss VŠE 2012 si navíc odnesla osobní finanční dar od děkana Národohospodářské fakulty VŠE Miroslava Ševčíka v hodnotě 10.000 Kč!

Po slavnostním vyhlášení výsledků odstartovala pravá studentská party – na podiu se vystřídali Dj PIF, Dj Rockstar a slovenská hvězda EGO, jehož „Žijeme len raz“ nenechalo v klidu nikoho.

Andrea Kolářová bude Vysokou školu ekonomickou reprezentovat na Miss Pražský Majáles 30. dubna 2013. Teď už nezbývá, než se těšit na pátý ročník Miss VŠE!

foto: Martin Kubrycht, Filip Vostrý
plavky věnovala společnost O´Neill
šaty zapůjčil salon Eclé fashion
šperky zapůjčila firma Von Reichsteiner
Vizáž zajistilo Visage Studio a vlasový styling profesionálové z Got2B

Diskusní fórum

Proudly Primát.cz Kolejroku.cz