reklama

Jsme na Facebooku! Koukni, co je nového.

Seriál na Studenta.cz Závislost na technologiích: Jsou technologie drogou moderní doby? Nejsme na nich tak nějak... závislí?

Miss Agro se blíží! Jaká je kompletní program?

14.5.2017 / Studentský život

Na začátku května byla oficiálně odtajněna poslední kapela line-upu Miss Agro 2017 a program festivalu tak získal kompletní podobu. Hlavními taháky letošního 19. ročníku, který se uskuteční v areálu České zemědělské univerzity v Praze dne 16. 5. 2017, budou The Tap Tap, česká rapová legenda PSH a kapela Skyline se svojí rozjetou elektronickou taneční show.

Mezi jednotlivými hudebními zážitky se divákům představí všech 10 krásných finalistek soutěže, které se utkají o titul Miss Agro 2017. Divácké kategorie, ve kterých mohou hlasovat návštěvníci festivalu, najdete na stránkách Miss Agro. Stejně jako v loňském roce i letos doprovodí dívky při závěrečném defilé speciální host, zpěvák Jan Nedvěd.

Program Miss Agro 2017:

13:30 The Beautifuls
14:45 Holden
16:00 1. část soutěže Miss Agro
17:00 The Tap Tap
18:00 2. část soutěže Miss Agro
19:00 PSH
20:00 Vyhlášení Miss Agro 2017 + Jan Nedvěd
21:00 Skyline

Na akci budou pro návštěvníky připraveny stánky s občerstvením a bohatý doprovodný program. Vstup na festival je zdarma.

Letošní finalistky Miss Agro
Letošní finalistky Miss Agro
Akci pořádá studentská organizace ČZU MEDIA z.s., mimo jiné provozovatel webového portálu iZUN.eu, ve spolupráci se studentskou organizací ČZU:Go! z.s.

Soutěž Miss Agro 2017

Miss Agro je jediná oficiální soutěž krásy České zemědělské univerzity v Praze. První ročník soutěže proběhl v roce 1999. Od prvního ročníku prošla soutěž velkým vývojem až k dnešní podobějednoho z největších open air festivalů v Praze. Kromě soutěže krásy je akce spojena s hudebním festivalem. Miss Agro se koná v areálu České zemědělské univerzity v Praze v městské části Praha 6 - Suchdol.

Česká zemědělská univerzita v Praze

ČZU je třetí největší univerzitou v Praze. Spojuje v sobě stoletou tradici s nejmodernějšími technologiemi, progresivní vědou a výzkumem v oblasti zemědělství, lesnictví, ekologie, technologií a techniky, ale i s ekonomikou a řízením. Moderně vybavené laboratoře se špičkovým zázemím včetně školních podniků umožňují vynikající vzdělávání s možností osobního růstu a zapojení do vědeckých projektů doma i v zahraničí. ČZU zajišťuje kompletní vysokoškolské studium, letní školy, speciální kurzy, univerzitu třetího věku.


Diskusní fórum

reklama
reklama
reklama