reklama

Jsme na Facebooku! Koukni, co je nového.

Seriál na Studenta.cz Závislost na technologiích: Jsou technologie drogou moderní doby? Nejsme na nich tak nějak... závislí?

Přihlas se na zimní kurzy s neziskovkou BEST

01.10.2013 / Studentský život

Baví tě cestovat, poznávat nové lidi a zajímá tě, jak to chodí na jiných univerzitách? Právě pro tebe se v neděli otevřely přihlášky na zimní kurzy a ty tak máš skvělou možnost přihlásit se hned na čtyři kurzy po celé Evropě. Kurzy jsou okolo deseti dní dlouhé a jsou v podstatě zadarmo! Cena by neměla přesáhnout 40 €, jediné, co si musíš hradit, je doprava na místo konání.  Kurzy jsou skvělou zkušeností a kromě nových znalostí získáš mnoho nových kamarádů z celé Evropy, zlepšíš si angličtinu, pochopíš více z cizích kultur a užiješ si spoustu zábavy!

Tak na co čekáš, nabídku kurzů a přihlášky najdeš na této stránce.

Na tuto sezónu jsou vypsány kurzy:
•    WHAT'S APP?! – Ekaterinburg – Russian Federation – Kurz zaměřený na mobilní aplikace.
•    Fun Factory Playground – Ekaterinburg UrFU – Russian Federation – Kurz zaměřený na úspěšné uralské železné továrny.
•    BLEED – Beat it, Let the EnErgy Dominate – ENSTA ParisTech – France – Kurz zaměřený na současnou a budoucí energetiku.
•    FLY in the sky!! – Košice – Slovakia – Kurz / soutěž zaměřená na letadlo a RC modely.

Pokud jsi nenašel nic, co by tě zajímalo, nezoufej, brzo začne přihlašování i na kurzy jarní. I tak ale můžeme z vlastní zkušenosti říct, že i kurz z oboru, který není hlavnímu oboru studia příliš blízký, má své úžasné kouzlo. A pořád si zlepšíš jazyk a poznáš spousty nových přátel!
Moc dlouho se nerozmýšlej, přihlašovat se můžeš jen do 13.10.

A jak se přihlásit?
•    Nejprve se musíš zaregistrovat a nechat si potvrdit účet. Podrobnosti najdeš zde.
•    Můžeš si vybrat maximálně tři kurzy, na které se přihlásíš a napíšeš motivační dopis.
•    Brzo poté budeš mít třeba štěstí a vyrazíš poznávat svět!

Máš-li jakékoli dotazy, klidně nám napiš na prague@best.eu.org a sleduj náš web a Facebook , pokud chceš získat nějaké tipy, jak napsat motivační dopis!

Diskusní fórum

reklama
reklama
reklama