reklama

Jsme na Facebooku! Koukni, co je nového.

Seriál na Studenta.cz Studenti: Máme pocit, že se na nás kladou vysoké nároky? Jak se nezbláznit z toho, že ještě nejsme milionáři.

SKANDÁL: Videostriptýz z UTB byl podvod! Zaplatila si ho univerzita.

20.10.2011 / Školy a my

Rádoby skandální video koluje českým internetem a hlavně Facebookem od včerejšího dne. Zpočátku nevinná prezentace studenta Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně na téma dějiny moderního umění se po chvíli zvrhne v takřka vše odhalující striptýz jedné ze studentek. Nyní však vyplynulo na povrch, že video je pouze snahou školy se trochu zviditelnit.

Magazínu Reflex to dnes řekla Klára Sodomková z kolektivu autorů. S nápadem natočení videa, které by se samo šířilo po internetu, přišla škola. Následný konkurz vyhrál nápad studentů ze skupiny Krutart, kteří navrhli natočení "striptýzového" videa.

Původní článek

VIDEO: Striptýz na přednášce FMK UTB ve Zlíně!

Spoluautorka videa Reflexu také řekla, že autoři chtěli ukázat, jak umí být kreativní. O tom by se ale dalo polemizovat, skutečnost, že „sex prodává“, není žádný převratný objev. Komparz na natočení videa se sháněl o prázdninách a dotyční diváci dokonce dostali stovku za to, že se na podívanou dostavili. Letní brigáda jako řemen. Co si o celé akci myslíte vy?

Informace, jestli autoři za video dostali zaplacené, zatím není známa. Marketingové oddělení UTB na otázky Reflexu nereaguje. Asi si nechtějí kazit radost z toho, jak pěkně se jim video po internetu šíří.

Diskusní fórum

reklama
reklama
reklama