5 kusů oblečení, které muži na ženách nesnášejí!

My ženy rády podléháme nejrůznějším módním výstřelkům a nejnovějším návrhářským trendům. Móda se mezi holkama navíc často šíří velmi rychle a než bys řekl švec, původní výstřelek už má na sobě každá druhá.  A muži často jen úpí. Spousta hadříků, které my v záchvatu potřeby být IN považujeme za neodolatelné, muži prostě nemohou vystát. Zajímá Vás, jaké to jsou?

1. Legíny pod sukní

Legíny pod sukní jsou z ženské perspektivy geniální módní tah. Zakrývají nedostatky, které bychom se bály v sukni odhalit, a navíc na nás zespoda netáhne. Bohužel, muži mají na tento módní výstřelek zcela opačný názor: „To je asi nejodpudivější věc, jakou ženy v poslední době nosí. Zkracuje jim to nohy a zvětšuje pozadí,“ říká šestadvacetiletý Pavel. Není sám. Jiným mužům na této módě vadí to, že vlastně nic neukazuje. Když má žena na sobě jen legíny, mohou si muži prohlédnout její pozadí, když má sukni, mohou si prohlédnout nohy. Když si ale žena obleče legíny pod sukni, není vidět ani jedno z toho.

2. Turecké kalhoty

Velmi pohodlnou část vašeho šatníku, tak zvané turecké kalhoty, jejichž sed zpravidla končí někde v polovině stehen, budete muset zřejmě také vyhodit. Tedy pokud se budete chtít zavděčit mužskému oku. „Nepochopím tuhle neforemnou módu. Vždyť ty holky vypadají, jako by si právě nadělaly do kalhot,“ směje se čtyřiadvacetiletý Honza.

3. Válenky z ovčí vlny aneb kocour v botách

Ženské argumenty jsou opět jednoznačné: ty boty jsou tak teplé a pohodlné. Jenže na tyto obhajoby muži neslyší. Pokud si jejich partnerka obleče válenky z ovčí kůže, které nejvíce prosadila ve světě značka UGG shoes (vysloužila si přezdívku UGG (ly), tedy ošklivky), ztrácí veškerý dámský půvab. „Tyhle boty dělají ženám z nohou válečky, navíc pak vypadají, jako kdyby právě vypadly odněkud z horské roubenky,“  stěžuje si na módní vychytávku třiadvacetiletý Richard.

4. Vytahané oblečení

Volné halenky, košile, trička, plandavé džíny… Milujeme je, jednak proto, že už s námi leccos zažily, ale také proto, že nás nikde netlačí a také v nich nemusíme nikdy zatahovat bříško. Jenže muži tuto „volnou“ módu nedocení. „Nelíbí se mi holky, které jsou třeba krásně štíhlé a schovávají to do volných košil a plandavých kalhot. Proč? My chceme vidět jejich pravé tvary!“ lobbuje za návrat k úzkým modelům devatenáctiletý Jakub.

5. Ponožky v lodičkách

Ačkoliv podle nejnovější módy jsou barevné ponožky v lodičkách hravé, svěží a cool, muži zcela zásadně nesouhlasí. Podle jejich názoru je to odpudivé stejně jako například typické české ponožky v sandálech. „Všiml jsem si, že teď holky ponožky v lodičkách nosí, ale já je mohu jen poprosit: přestaňte s tím!“ naléhá šestadvacetiletý Pavel.

Lucie Kožíšková

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější