reklama
 
Festival Mácháč 2011: letos jsme dvoudenní!

Festival Mácháč 2011: letos jsme dvoudenní!

Jedenáctý ročník nejnavštěvovanějšího domácího beach open air festivalu Mácháč proběhne letos ve dvou dnech: 19. – 20.8.2011. Oproti tradičnímu patečnímu termínu, kdy vystupují hlavní zahraniční hvězdy, se letos návštěvníci mohou těšit i na sobotní program, který bude sestaven převážně ze zástupců domácí taneční scény.
reklama

LG Mácháč Festival 2011 proběhne tradičně u Máchova jezera na pláži Klůček, která se promění v plážové festivalové městečko s kapacitou více než 10 000 návštěvníků. Česká Ibiza, jak návštěvníci festival sami častují, patří mezi největší evropské festivaly, které pravidelně nabízejí to nejlepší z aktuální světové taneční scény. Za jedenáct let navštívili festival např.: Tiësto, Axwell, Carl Cox, Paul van Dyk, Ferry Corsten, Boy George, Sidney Samson, Marco V, Junkie XL a další.

Program bude stát za to!

Na jedenáctém ročníku bude mít své zastoupení aktuálně nejžádanější housový projekt SWEDISH HOUSE MAFIA!. Po Axwellovi, který předvedl strhující show na výročním desátém Mácháči, přiletí převzít pomyslné housové žezlo jeho kolega SEBASTIAN INGROSSO. Výjimečný producent, který svá živá vystoupení dokáže vygradovat do neskutečné atmosféry, patří k současné špičce světové taneční scény.

SPOLUJÍZDOU NA MÁCHÁČ!

Nevíte, jak se na festival dostat? Nemáte vlastní auto a chcete ušetřit za vlak nebo autobus? Pojeďte s Jízdomatem!

Až z Austrálie přiletí premiérově do České republiky DJ a producent DIRTY SOUTH. Právě od něj vzešly hity Let It Go, Open Your Heart (feat. Axwell), We Are, Meich (feat. Sebastian Ingrosso), Stopover (Mark Knight) nebo jeho momentálně nejúspěšnější skladba Phasing (feat. Rudy). DIRTY SOUTH je i autor skvělých remixů, kterými jen potvrzuje, že patří do ligy mistrů současné house music.

Foto: Studenta

Co by to bylo za taneční festival, kdyby na něj nezabloudil alespoň jeden Holanďan. RICHARD DURAND naštěstí nikde nebloudí, ale poctivě se věnuje DJingu a produkuje skvělé tracky.Z domácí scény nebudou chybět např. Michael Burian, Lucca, John Culter, LayDee Jane, Michal Poliak, Chris Sadler a další. Celkem se představí více jak 70 DJs během dvou dnů.

Vstupenky

Nejlevnější sérii vstupenek za 595,- Kč je možné zakoupit od 1. března v síti Ticketpro. Do prodeje jde pouze 1000 kusů těchto nejlevnějších vstupenek, poté se bude cena postupně zvyšovat až na 1000,- Kč v den konání festivalu. Vstupenka platí pro oba festivalové dny. V nabídce jsou také vstupenky kategorie GOLD All Inclusive za 2690,- Kč.

Foto: Studenta

Kompletní program a praktické informace najdete na www.lgfestivalmachac.cz.

Sledujte aktuality také na Facebooku!

reklama

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější