reklama
 
Faily Tales - Martin Feix

Faily Tales: #1 Martin Feix aka Influencer vlastní značky

Ostravský rodák, zakladatel lifestylové značky Girls Without Clothes a profi fotograf (polo)nahých holek Martin Feix svým brandem žije. Během pár let se mu podařilo vybudovat na českém trhu značku s jedinečnou image, kterou by mu mohl závidět kdejaký podnik.
reklama

To, že lidé mají Girls Without Clothes rádi, není jen tím, že dělají skvělé oblečení. Podle jejího zakladatele je to primárně o tom příběhu, který je se značkou spojen. Vyšperkovaný Instagram, vyladěné fotky a zákulisní stories z focení nových kousků například z ostrova Tenerife. To všechno dodává brandu jistou prestiž a exkluzivitu.

"Jsem influencer vlastní značky, veškeré aktivity si financuji sám, vydělávám si na ně sám a rozhoduju se, co a jak udělám." Zní to jako sen, co?

Jaká byla cesta k úspěchu, proč nedělá limitované kolekce a co Martin doporučuje mladým lidem s vizí? To a mnohem víc se dozvíš v podcastu Faily Tales!

Faily Tales

Na sociálních sítích všechno vypadá tak nějak jednodušeji - úspěšné účty sledují tisíce followers (včetně tebe), produkty a eventy jejich majitelů jsou okamžitě vyprodané. Jenže cesta na špici není zadarmo a už vůbec ne bez bouraček. Jak náročné je postavit vlastní sen na nohy a co všechno u toho nemusí jít podle plánu?

Podcast o tom, že kdo nic nezkazí, jako by nebyl, moderuje Natálie Pančochářová.

reklama

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější