reklama
 
Fenomén podcast - cover web (upravený pro intro)

Fenomén: #1 Vztahy, seznamování, rozchody. S Honzou Vojtkem, vztahovým terapeutem

Vztahy a rozchody. Typické věci, které k životu prostě patří. A obzvlášť k životu mladých, kteří často hledají někoho, kdo už bude "ten pravý". K tomu nám dnes mohou posloužit i třeba sociální sítě nebo datovací appky. Jaké chyby ale děláme už při seznamování, co nám takové rande přes Tinder může přinést a v čem se lišíme třeba od našich rodičů? I na takové otázky odpovídal vztahový terapeut Honza Vojtko.
reklama

Kvůli sociálním sítím máme svého potenciálního partnera často "proklepnutého" už před prvním rande: víme, kde byl, co dělá, kdo jsou jeho přátelé a co studuje. Jenže ani všechny tyhle informace nám nedokážou přesně říct, jaký člověk doopravdy je.

Honza Vojtko
Honza Vojtko Foto: DVTV

"Když koukám na instagramové fotky nebo na Facebook a na to, co tam ten člověk píše, udělám si nějaký názor. Ten ale může být diametrálně odlišný, než je realita," říká Honza Vojtko.

Proč bychom neměli omezovat fyzický kontakt a co udělat pro to, aby nám vztah dlouho vydržel? Zjišťovali jsme v pořadu Fenomén.

Fenomén

Žít dnešní život znamená mít v hlavě spoustu otázek - jak zdravě jíst, proč být víc eko nebo kterak si vymakat perfektní kariéru. Udičky nám denně nahazuje kdejaký influencer, večer problémy vytahují kamarádi u piva. Jenže, přiznejme si, v té hromadě informací můžeme být často trochu ztracení.

Společenská témata současnosti spolu s odborníky otevírá Honza Dlouhý. Ať v tom máte jasno.

reklama

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější