reklama
 
vyčníWAY - Valeo

Podcast: Auta budou jednou řídit za nás. Pavel na tom pracuje už nyní

Možná právě ona klučičí hravost a záliba ve skládání stavebnic přiměla Pavla Balcara ke studiu Fakulty strojní na ČVUT. Tam objevil inženýrský projekt CarTech - o soutěž pro studenty vysokých škol, která vznikla v 80. letech v USA za účelem zajištění praxe pro studenty. A od formulí se dostal až do jednoho z předních dodavatelů automobilek. Poslechněte si další díl #vyčníWAY.
reklama

Právě CarTech Pavlovi přinesl nejen přátele a kontakty, ale díky jednomu z nich se dozvěděl o uvolněné pracovní pozici ve Valeu. Valeo je jeden z předních dodavatelů automobilek, ať už se jedná o různé pohonné, brzdné či autoklimatizační jednotky, tak i systémy do chytrých aut. V pražské pobočce se zabývá vývojem systémů aktivní ochrany a systémů pro komfort řidiče - jinými slovy, aby co nejvíce řídilo samo auto.

Co všechno ho studentský tým Formula Student naučil? Jak takový tým vůbec funguje a jaké má úspěchy? Jaké projekty zastává ve Valeu? 

Poslechněte si!

  • Podcast je možné pustit i přes Spotify.
  • RRS pro stažení do podcast playeru, aby vám neunikla žádná další epizoda.
Foto: CARTEL productions

Co je #vyčíWAY? Unikátní seriál, který představuje mladé profesionály a studenty. Inspirativní rozhovory nejen k kariéře, ale osobnímu životu a cestě k vysněné pozici.

Další díly podcastů najdete na studenta.cz/podcasty.

reklama

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější