reklama
 
Týden mozku - AV ČR

Víkendové rande s mozkem? Aneb Brace your Brain!

Fungování a stimulace šedé kůry mozkové? 3D výstava? VR? Videomapping? Cévní mozková příhoda? Zastavte se tento víkend na Národní 3 v budově Akademie věd České republiky a nechte se unášet svými mozkovými vlnami.
reklama

Potrapte mozek v posilovně mozků

O víkendu vás očekává laboratoř na cvičení s nejméně objasněnými lidskými orgány - mozky. Dozvíte se třeba, co se všechno děje, když namáháte hlavu nad matematikou. Můžete otestovat své buňky pod taktovkou dokumentu od National Geographic a zjistit, jestli máte (nad)průměrnou paměť a nebo jestli poznáte vraha.

Letošní spot festivalu Týden mozku je na světě! 🌎🧠 Na jubilejní, 20. ročník Vás zve ambasador projektu profesor Josef Syka.

Zveřejnil(a) Týden mozku dne 27. Únor 2018

Jak rychle složíš Rubikovu kostku?

Ve skládání Rubikovky se pořádají turnaje i mistrovství. Ukaž svůj skrytý talent mozkový a dokaž Rubikovu kostku složit, co nejrychleji. Pokud je to pro tebe opravdu jen hračka, můžeš se zúčastnit i speciálních disciplín - složení Rubikovky nohama, jen jednou rukou, a nebo poslepu!

🧠📆🧠 Týden mozku zveřejnil program! Můžete se těšit například na Škola paměti Jakuba Poka, interaktivní expozici Memory park, výstavu Mozek na Jedničku, či workshopy z iQLANDIA Liberec. ▶ http://www.tydenmozku.cz ◀

Zveřejnil(a) Akademie věd České republiky dne 20. Únor 2018

Vidíme se mozkem na Akademii věd! Kdy, kam, na co? Mrkni na Týden mozku.

reklama

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější