Light show je zpět: Přijďte na skvělou party přímo na kolejích!

Light show je zpět: Přijďte na skvělou party přímo na kolejích!

Light show se zase vrací do Česka. A tentokrát v novém kabátě! Světelná podívaná rozbliká okna koleje Palačáku v Brně, K2 v Českých Budějovicích i Volhy v Praze. Pořadatelé z magazínu Studenta letos ve spolupráci s Djem Rockstarem připravili novou skladbu programu postavenou na nejnovějších světových hitech i nejznámějších písních z minulosti. Nenechte si ujít PARTY EDITION v oknech studentských pokojů!

Light show je postavená na kombinaci světelných efektů a melodií známých skladeb. Jednotlivá okna tvoří políčka v obrazech a dynamických příbězích. Každá budova má přitom jiné rozměry, samotné animace se musí speciálně přizpůsobit kolejnímu kampusu, kde podívaná proběhne. Světelné efekty se neprojektují na budovu zvenčí, jak tomu bývá u obdobných představení zvykem. Speciální lampy různých barev jsou instalovány přímo do jednotlivých pokojů.

Kdy a kde to vypukne?

16. dubna – Brno – Pod Palackého vrchem, VUT od 16 hodin

22. dubna – České Budějovice – Čtyři Dvory, JU od 16 hodin

24. dubna – Praha-Kunratice – kolej Volha, VŠCHT od 16 hodin

Součástí programu je od 16 hodin vystoupení studentských kapel a party pod širým nebem s Djem Rockstarem. Na konkrétní kapely se můžete mrknout na www.kolejroku.cz/lightshow. Závěrem každé noci se pak všichni můžete přesunout na studentskou afterparty do nedalekého klubu na pokračování exkluzivního světelného programu s moderátorem Kazmou a Rockstarem!

Neotřelý program přináší v rámci soutěže nejlepších VŠ kolejí Excelent Kolej roku 2014 magazín Studenta. V neděli 13. dubna končí druhé kolo hlasování v soutěži a do finále postupuje TOP10 nejlepších kolejí z celé České republiky. Aktuální žebříček naleznete na www.kolejroku.cz. Technickou podporu Light show zajišťují studenti Technické univerzity ve Vratislavi v Polsku v rámci projektu P.I.W.O.

Foto: Studenta

Light show má za cíl podpořit hlasování v soutěži o nejlepší vysokoškolskou kolej v ČR - Excelent Kolej roku 2014. Každý může dát svůj hlas libovolné koleji a rozhodnout tak, kdo dostane titul Nejlepší kolej a kolejní svačinku 8 000 piv Excelent od Gambrinusu a 3 000 baget Simply Fresh od Hamé. Excelent Kolej roku pořádá magazín a portál pro studenty Studenta.cz.

Omlouváme se, požadovaný obsah nelze zobrazit...

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější