Média o nás: studenti se učí, jak sekat ruce!

Média o nás: studenti se učí, jak sekat ruce!

Výběr toho zajímavého, co napsala ostatní média o nás studentech!

Vymyslel indukčního Šneka a vyhrál prestižní soutěž

> odkaz

Student indického Národního institutu designu Peter Alwin vyhrál soutěž společnosti Electrolux Design Laboratory. Jeho koncept mikroindukčního ohřívače s názvem Šnek byl odbornou porotou vybrán jako nejlepší z 1 300 přihlášených. Šnek funguje na principu magnetické indukce, je malý, přenosný a dá se připevnit například na hrnec nebo pánvičku.

Studenta: Asi se inspiroval při pobytu na studentské koleji.

Nevíte, jak správně sekat ruce? Dozvíte se ve škole...

>odkaz

Saúdští studenti se v Británii musí učit z knížek s velmi znepokojivým obsahem. Na jejich stránkách se totiž z barevných náčrtků dozvídají, jak správně sekat zlodějům ruce a nohy. S šokujícím odhalením přišla britská stanice BBC.

Studenta: Můžeme být rádi za naše celkem neškodná skripta...

Zvrhlý ajťák obtěžoval stovky dívek

>odkaz

Dvacetiletý student informatiky z Nymburska na internetu sexuálně vydíral mladé ženy. A nebyl to žádný troškař. Pomocí sociálních sítí se naboural do schránek asi 1 800 dívek. Za citlivé fotky nebo informace, které vyhrabal v jejich e-mailu, chtěl výměnou natočit erotické video.

Studenta: Znáte příběh o tom, jak se zrodil nápad založit Facebook?

Ve Zlíně studentkám pohlídají děti přímo na univerzitě

>odkaz

Univerzita ve Zlíně připravila zajímavý bonus. Přímo ve svém areálu zřídila školku pro děti  zaměstnanců a studentů školy. Podobnou službu začalo nedávno nabízet i ČVUT v Praze. Mladé maminky na studiích tak nemusí řešit složitou otázku: Kam s ním?

Studenta: Podle naší prognózy z hlavního článku je to trochu... předčasné :)

Prasečí chřipka znovu udeřila – vybrala si studenta

>odkaz

Prasečí chřipka je zpátky! Tentokrát se nakazil osmnáctiletý student v Jihlavě. Mladík skončil se zápalem plic v nemocnici. Po deseti dnech ho ale lékaři uzdravili a mohl se vrátit domů. Kde se nakazil, ale nikdo zatím neví.

Studenta: Asi bydlel na koleji...

Míša Raková

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější