MISS UNIVERSITY!!! zve: Zvolte si svou Miss Sport

MISS UNIVERSITY!!! zve: Zvolte si svou Miss Sport

V neděli 24. listopadu se v Performance Power Center uskuteční den otevřených dveří a finalistky MISS UNIVERSITY!!! si to nenechají ujít. Nebude chybět módní přehlídka a volba Miss Sport.

Soutěž krásy ostravských vysokoškolaček zná již pár týdnů své finalistky. Široké veřejnosti se dívky představí v rámci Sportovního dne, který proběhne 24. listopadu od 10 hodin v PPC. Organizátoři soutěže letos reagují na fakt, že Ostrava získala titul evropské město sportu 2014 a letošní ročník missuni se proto ponese ve sportovním duchu! Letošním tématem soutěže je Ostrava, město krásy a sportu. Dokázat to chtějí právě 24. listopadu! MISS UNIVERSITY!!! ve spolupráci s Performance Power Center (PPC) uspořádali Sportovní den - den otevřených dveří centra PPC - a zvou širokou veřejnost.

Návštěvníci si mohou v neděli od 10 hodin na vlastní kůži vyzkoušet i služby PPC. Nachystáno je 9 stanovišť, kde na každém z nich bude předcvičovat jedna z letošních finalistek. Zjistí se tak nejen to, v jaké jsou holky kondici, ale vyjdou najevo také jejich komunikační schopnosti. Návštěvníky centra dále čeká módní přehlídka sportovní značky Under Armour, nejvíce inovativní sportovní značky na světě. Půjde o vůbec první módní show, kterou dívky v rámci letošního ročníku předvedou. A aby toho nebylo málo, bude v rámci sportovního dne zvolena Miss Sport. Volit budou přímo návštěvníci, účastníci tréninku. Po projití všech devíti stanovišť vyberou tu, která by podle nich měla daný titul získat.

Foto: Studenta

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější