reklama
 
Studenta crew

studentastory

Máte pocit, že nejste slyšet? Že vám nikdo nerozumí? Trápí vás #škola, #láska, #kariéra nebo třeba #hledánísmysluživota, ale každý, kdo o vaší generaci píše, je úplně #mimo? Jsme na tom stejně!
reklama

 

Nechceme psát o tom, jak je náš svět v háji a jak si se vším nevíme rady, ale spíš co s tím provést. Protože, co si budeme nalhávat, stejně to zbyde na nás #žejo. Chceme psát o tom, o čem chcete číst, a dát vás hlas, který vám nikdo jiný nedá. Chceme vás motivovat, inspirovat a pomáhat vám nacházet smysl v tom chaosu všude kolem. Ať jsme společně slyšet! Nejste v tom totiž vůbec sami, ať už vás trápí cokoliv. My #jsmevtomsvámi.

#jsmeStudenta #since2006 
#poweredbyEconomia

Tak to jsme my! Markét, Jony, Ráďa a Tom (jen chybí Iris). Zajímá vás, kdo co dělá? Brzo se vám představíme.
Tak to jsme my! Markét, Jony, Ráďa a Tom (jen chybí Iris). Zajímá vás, kdo co dělá? Brzo se vám představíme. Foto: Studenta

#letusknow #shareyourstorywithus

Máte téma, co vám nedá spát, ale žádné médium se ho zatím nedotklo ani vzdáleně? Píšete třeba #blog, připravujete #superprojekt, máte netradiční #hobby nebo děláte fotky, co nám vezmou dech? #poděltese! Tipy nám posílejte přes vzkazy na Facebooku nebo na mail info@studenta.cz - těšíme se! ;-)

reklama

Nejčtenější za měsíc

Nejnovější