Politici nabízí spolujízdu autem na JÍZDOMATU. Svezte se i vy!

Politici nabízí spolujízdu autem na JÍZDOMATU. Svezte se i vy!

Čeští politici se rozhodli podpořit způsob cestování, jaký často využíváme my studenti – spolujízdu. Spolujízda představuje pro řidiče možnost, jak zaplnit místa v autě a snížit své náklady na cestu. Pro cestující je tato varianta pohodlný, rychlý a hlavně levnější způsob dopravy než jakým je vlak nebo autobus. Navíc tento druh cestování pomáhá šetřit životní prostředí a nabízí možnost seznámit se s novými lidmi.

Unikátní akce se zúčastní například předseda poslaneckého klubu TOP09 Petr Gazdík, poslankyně Lenka Andrýsová nebo náměstek hejtmana Zlínského kraje Libor Lukáš. Prostřednictvím největšího českého portálu zabývajícího se zprostředkováním spolujízdy - Jízdomat.cz, jehož partnerem je i Studenta, nabídnou možnost spolujízdy ve svém autě.

Foto: Studenta

„Systém na internetu funguje pro všechny uživatele stejně. Politik, který pojede autem na své pravidelné trase (např. Praha-Zlín, Praha-Ostrava apod.) nabídne na Jízdomatu možnost svezení. Ti se pak mohou na danou jízdu přihlásit. Výběr omezeného počtu pasažérů je samozřejmě limitován kapacitou vozu,“ vysvětlil princip spolujízdy Jan Mittner, ředitel společnosti Jízdomat, s.r.o.

Premiérovou jízdu pojede Petr Gazdík, předseda poslaneckého klubu TOP09 a poslanec Parlamentu ČR za Zlínský kraj. Jízda proběhne již ve čtvrtek 18. srpna na trase Praha – Brno – Uherské Hradiště a Uherský Brod. Pokud jede vaším směrem, neváhejte a přihlaste se!

Spolujízdu nabídnou i další politici!

Pokud se vám tato trasa nehodí, nezoufejte, v následujících týdnech Jízdomat podpoří i poslankyně Lenka Andrýsová, náměstek hejtmana Zlínského kraje Libor Lukáš nebo místopředseda ČSSD Zdeněk Škromach.

Přihlášení na jízdu bude registrovaným uživatelům umožněno od pondělí 15. srpna, 12 hodin.

Více na www.jizdomat.cz

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější