Odleť jako muž, vrať se jako hrdina!
poweredbyexperts

Odleť jako muž, vrať se jako hrdina!

Jenže odkud? Můžeš letět do Thajska. Dobrý. Můžeš letět do Súdánu. Jen pro tvrdý chlapy. Ale letět do vesmíru? To je vlastně nemožný, ne? Naštěstí ne, protože firma AXE představila novou soutěž, díky níž se do opravdovýho vesmíru může podívat kdokoli z nás.

O co jde?

Někteří z nás možná znají jméno Buzz Aldrin. Jen pro jistotu tedy připomeneme, že se jedná o amerického astronauta, který byl součástí slavné výpravy Apollo 11. Spolu s Neilem Armstrongem se stali prvními muži, kteří se procházeli po povrchu měsíce. Zní to jako vzdálený kus nedosažitelné historie? Právě naopak. Buzz Aldrin se stal ambasadorem projektu firmy AXE, který může do vesmíru dostat třeba tebe!

AXE momentálně nežije ničím jiným než touto soutěží. Projekt AXE Apollo Space Academy (A.A.S.A.) byl představen k příležitosti vydání nové edice pánských vůní a umožňuje lidem z celého světa, aby se zapojili do soutěže, která nakonec vynese třináct vyvolených až do vesmíru.

Foto: Studenta

A v čem to vlastně spočívá?

Soutěž je rozdělena do čtyř misí. První mise vyžaduje velkou podporu přátel, kteří pro tebe budou hlasovat na webových stránkách. Vítězí pak samozřejmě nejpopulárnější astronauti. Mise číslo dvě umožňuje kreativcům, aby se pokusili sbalit jednu z AXE dívek. Vítězem bude ten, kdo se vytasí s nejvtipnější balicí hláškou. Sbírání unikátních kódů z výrobků AXE je klíčem k úspěchu ve třetí misi. A ve čtvrté misi mají ti nejvtipnější šanci předvést se ve video soutěži, na níž se podílí i TV Óčko.

Nezní to tak složitě, co? Některé mise už probíhají, takže je nejvyšší čas se zapojit. Soutěž vrcholí začátkem srpna v rámci populárního hudebního festivalu Sziget v Budapešti. Celkem třináct vítězů českých kol se zde utká o možnost absolvovat výcvik astronautů na raketové základně na Floridě. A kdo ví, třeba právě ty se nakonec podíváš tam, kde bylo zatím jen pár desítek vyvolených…

Pokud se ti ale nepodaří dostat se až do vesmíru, nic se neděje. AXE nabízí spoustu dalších cen, kterými se vesmíru přiblížíš alespoň ze Země. Vyhrát lze simulaci volného pádu, akrobatické lety a další adrenalinové zážitky.

Foto: Studenta

Kde se můžu přihlásit?

Suma sumárum je tedy rozhodně o co hrát. Další informace nalezneš na stránkách www.axe.cz nebo na Facebooku. Tak co, bude ti redakce Studenty moci zamávat ze Země?

Text: Mojmír Sedláček

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější