Studenti Univerzity Tomáš Bati se úspěšně zapojili do komerční tvorby mobilních aplikací
poweredbyexperts

Studenti Univerzity Tomáš Bati se úspěšně zapojili do komerční tvorby mobilních aplikací

Příkladem úspěšného propojení znalostí získaných během studia na vysoké škole a propojení s komerční sférou je nový projekt nazvaný Club Cube. Tento projekt se zaměřuje na podporu exkluzivní skupiny klubů a barů prostřednictvím stejnojmenné mobilní aplikace a webových stránek, který přináší aktuální nabídky ve formě tzv. „happy hours“, z Prahy, Ostravy, Zlína  a postupně se budou připojovat všechna větší studentská města. Projekty napojené na vysoké školy nevznikají každý den, proto jsme se rozhodli vyzpovídat zakladatele Club Cube Jiřího Šoustka. 

Jirko, co Vás vedlo k vytvoření konceptu Club Cube?

V podstatě jsme pouze reagovali na poptávku ze strany klubů. Většina z těch lépe fungujících nabízí ke svému programu stále častěji také zajímavé nabídky v podobě welcome drinků, slev na vstupném či takzvaných happy hours. Vytvoření mobilní aplikace, které doplňuje náš web, je v dnešní době samozřejmost.

Jak se zrodil nápad spolupráce s vysokou školou?

Jak to často bývá - zcela náhodou. Během výběrového řízení na dodavatele aplikace jsem se dozvěděl o dalších projektech, na kterých již UTB pracuje. Jednoduše jsme měli štěstí, že jsem byl ve správný čas na správném místě. Na druhou stranu mi přijde škoda, že možnosti propojení soukromého a veřejného (vysokoškolského) sektoru se tak málo propagují a myslím, že spousta firem o nich ani netuší.

Jak hodnotíte práci s absolventy VŠ?

Z mých vlastních zkušeností vidím ze strany studentů obrovské nasazení a touhu něčeho dosáhnout. Naopak jim v určitých oblastech chybí zkušenosti a povědomí toho, že i nejmenší detail může mít velký vliv na úspěch celého projektu.  Celkově ale hodnotím spolupráci na výbornou.

Foto: Studenta

Co nového vlastně přináší Club Cube?

Na trhu je obecně velké množství nejrůznějších agregátorů slev či výpisů programů klubů. Tyto aplikace jsou však velmi statické. Náš koncept si zakládá na hravosti a jednoduchosti. Navíc všechny nabídky podléhají naší kontrole, proto ručíme za maximální spokojenost uživatelů.

Závěrem, co byste doporučil studentům, kteří by se rádi prosadili v komerční sféře?

Nebojte zkoušet projekty, kterým věříte. Praxe je škola života. Jste ve věku, kdy musíte zkoušet a experimentovat!

Zaujal Vás projekt Club Cube? Přidat svůj like na facebooku můžete zde.

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější