reklama
 
Primátorky míří mezi studenty. Vyhrajte zájezd do Itálie nebo hodinky PRIM

Primátorky míří mezi studenty. Vyhrajte zájezd do Itálie nebo hodinky PRIM

Vltavu sice na chodby vysokých škol nedostaneme, ale atmosféru z prostředí slavných Primátorek ano. Alespoň pokud jde o závodění a zábavu, která slavnou tradici doprovází. Od středy 24. dubna se na čtyřech pražských univerzitách vystřídá Zóna univerzitních osem ČSOB Penzijní společnosti, věnovaná závodu studentů, který bude letos potřetí součástí Primátorek ČSOB Pojišťovny.
reklama

Závody na trenažérech, tipovací soutěže, vysílání na LCD obrazovce, hudba, fatboye k posezení. Koutek jako stvořený pro aktivní odpočinek během školního dne pro všechny studenty - to bude Zóna univerzitních osem.

Zóna Univerzitních osem ČSOB Penzijní společnosti

  • 24. – 25. dubna od 9 do 16 hodin v menze ČZU
  • 2. – 3. května od 9 do 16 hodin v atriu nové budovy VŠE
  • 6. – 7. května od 9 do 16 hodin v atriu Stavební fakulty ČVUT
  • Datum účasti na UK (FTVS) bude upřesněno

Ta jako první zamíří tuto středu na Českou zemědělskou univerzitu a následně se přesune na VŠE, ČVUT a UK. Kdo bude chtít, může si jízdu na veslařském trenažéru vyzkoušet a vyhrát zajímavé ceny. Ti nejrychlejší dostanou poukázky na zboží Gant a ten úplně nejlepší hodinky Prim v hodnotě 10 tisíc korun. Probíhat bude také tipovací soutěž o zájezd do Itálie.

I když samotné Primátorky ČSOB Pojišťovny startují až 7. června, pro studenty začínají už tuto středu na ČZU. Buďte přitom. Více informací na www.primatorky.cz/u8.

Foto: Studenta
reklama

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější