Soutěž: Nasedni s přáteli do vlaku LEO Express a vyhraj smartphone HTC!

Soutěž: Nasedni s přáteli do vlaku LEO Express a vyhraj smartphone HTC!

Brzy budou Vánoce a každý z nás by si určitě přál dostat nějaký pěkný dárek, například elektroniku nebo telefon. Na Ježíška čekat nemusíš, pro jednoho z vás je na Facebooku nachystaný dárek. Stačí se zapojit do Soutěže s LEO Express o smartphone HTC. A jak ho získáš? Staň se fanouškem LEO Express na Facebooku, zapoj se do soutěže, pozvi co nejvíce přátel do svého vlaku a smartphone je tvůj!

Jinak než běžnou reklamou jde k srdci svých budoucích pasažérů společnost LEO Express. Prostřednictvím aplikace na Facebooku se do soutěže můžeš zapojit i Ty kliknutím na tento odkaz http://apps.facebook.com/soutez-leo-express/.

Jak soutěž probíhá a kdo se stane vítězem?

„Jde především o to zapojit se a zvát přátele na Facebooku do svého LEO-vlaku. Zvítězí ten, komu přisedne nejvíce spolucestujících. Konec soutěže bude přesně 7. listopadu ve 23.59,“ přiblížil průběh soutěže ředitel společnosti Leoš Novotný. Za odměnu na vítěze čeká nový HTC Sensation s kapacitním displejem 4,3'' a rozlišením 540 × 960, operačním systémem Android 2.3.3, fotoaparátem 8Mpx s bleskem, možností připojení přes USB, Wi-Fi, Bluetooth, s GPS a dalšími vychytávkami.

„V aplikaci na Facebooku i na našich webových stránkách www.leovlaky.cz se navíc dozvíte spoustu zajímavých informací ze světa železniční dopravy i našich služeb. V samotné hře máme i průběžně hodnocené výsledky, takže každý soutěžící má možnost porovnat, o kolik více či méně naplnil kapacitu svého vlaku oproti ostatním,“ doplnil ještě Leoš Novotný.

O vlacích LEO Express slyšíš poprvé?

Tyto vlaky vyjedou na české koleje již v příštím roce. Základní myšlenkou společnosti je přijet do roku 2012 vlakem, který svou technickou vyspělostí a komfortem odpovídá moderní době, a poskytnout tak cestujícím co nejkvalitnější služby. Tyto služby budou vlaky LEO Express poskytovat na trati Praha-Ostrava za „české“ ceny nejen pro studenty.

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější