reklama
 
Spolujízda autem: Za TUCku cestuj po Česku i Slovensku

Spolujízda autem: Za TUCku cestuj po Česku i Slovensku

Nový semestr je tady a s ním přichází i běžná otázka téměř všech vysokoškoláků – Autobus, vlak nebo spolujízda? Cestování spolujízdou si získává stále více příznivců. Slibuje úsporu finančních nákladů pro řidiče i spolujezdce. Cesta ti uběhne přijemněji a potkáš spoustu nových lidí. A co takhle svézt se do školy zadarmo a ještě posvačit lahodné pečené krekry?
reklama

Speciální akci najdeš na portále Jízdomat.cz, který přes internet zprostředkovává spolujízdu autem. Za balíček slaných krekrů TUC 21g se můžeš svézt různými trasami po Česku a Slovensku. Promo spolujízdy pokračují do 20. října a celkově jich je na výběr více než čtyřicítka. Využít by je mohli právě studenti, kteří pravidelně cestují přes hranice kvůli studiu.

„Možnost přihlášení na spolujízdu a samotné termíny jízd na Jízdomatu najdete už od začátku září. Celkem je vypsáno okolo 40 různých spolujízd a některé dokonce odřídí i TUCman herec Filip Tomsa. Pokud se na jednu jízdu přihlásí více zájemců, než je kapacita auta, budeme z nich náhodně vybírat,“ upřesnila koncept speciálních spolujízd Martina Čmielová z Jízdomatu.

Foto: Studenta

Jízdy, kde v nejbližší době zaplatíš TUCkou:

Spolujízda Brno -> Žilina, pátek 5.10.2012 17:00

Spolujízda Varín -> Žilina -> Brno, pondělí 8.10.2012 6:45

Spolujízda Brno -> Bratislava -> Nitra -> Zvolen, pátek 12.10.2012 14:00

Speciální jízdy s TUCmanem Filipem:

Spolujízda Praha -> Poděbrady a zpět

Spolujízda Praha -> Kladno a zpět

FOTOSOUTĚŽ PRO ŘIDIČE I SPOLUJEZDCE

Chystáš se v termínu od 8. – 20. října jet spolujízdou přes Jízdomat? Blejskni se s balíčkem TUCek při spolujízdě, fotku nahraj na Facebook TUC a těš se na křupavou odměnu a možná i další překvapení.

Zapojit se může každý účastník, který se vyfotí s balíčkem krekrů TUC, do komentáře k fotografii uvede ID spolujízdy ze serveru Jízdomat.cz a zárověň bude fanouškem FB stránek TUCmania Všechny informace a termíny najdeš na www.jizdomat.cz/tuc

TUC chutná skvěle, vždy a všude!

reklama

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější