Spolujízda autem: Za TUCku cestuj po Česku i Slovensku

Spolujízda autem: Za TUCku cestuj po Česku i Slovensku

Nový semestr je tady a s ním přichází i běžná otázka téměř všech vysokoškoláků – Autobus, vlak nebo spolujízda? Cestování spolujízdou si získává stále více příznivců. Slibuje úsporu finančních nákladů pro řidiče i spolujezdce. Cesta ti uběhne přijemněji a potkáš spoustu nových lidí. A co takhle svézt se do školy zadarmo a ještě posvačit lahodné pečené krekry?

Speciální akci najdeš na portále Jízdomat.cz, který přes internet zprostředkovává spolujízdu autem. Za balíček slaných krekrů TUC 21g se můžeš svézt různými trasami po Česku a Slovensku. Promo spolujízdy pokračují do 20. října a celkově jich je na výběr více než čtyřicítka. Využít by je mohli právě studenti, kteří pravidelně cestují přes hranice kvůli studiu.

„Možnost přihlášení na spolujízdu a samotné termíny jízd na Jízdomatu najdete už od začátku září. Celkem je vypsáno okolo 40 různých spolujízd a některé dokonce odřídí i TUCman herec Filip Tomsa. Pokud se na jednu jízdu přihlásí více zájemců, než je kapacita auta, budeme z nich náhodně vybírat,“ upřesnila koncept speciálních spolujízd Martina Čmielová z Jízdomatu.

Foto: Studenta

Jízdy, kde v nejbližší době zaplatíš TUCkou:

Spolujízda Brno -> Žilina, pátek 5.10.2012 17:00

Spolujízda Varín -> Žilina -> Brno, pondělí 8.10.2012 6:45

Spolujízda Brno -> Bratislava -> Nitra -> Zvolen, pátek 12.10.2012 14:00

Speciální jízdy s TUCmanem Filipem:

Spolujízda Praha -> Poděbrady a zpět

Spolujízda Praha -> Kladno a zpět

FOTOSOUTĚŽ PRO ŘIDIČE I SPOLUJEZDCE

Chystáš se v termínu od 8. – 20. října jet spolujízdou přes Jízdomat? Blejskni se s balíčkem TUCek při spolujízdě, fotku nahraj na Facebook TUC a těš se na křupavou odměnu a možná i další překvapení.

Zapojit se může každý účastník, který se vyfotí s balíčkem krekrů TUC, do komentáře k fotografii uvede ID spolujízdy ze serveru Jízdomat.cz a zárověň bude fanouškem FB stránek TUCmania Všechny informace a termíny najdeš na www.jizdomat.cz/tuc

TUC chutná skvěle, vždy a všude!

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější