reklama
 
Studenta redaktoři

STUDENT(A) WANTED: Hledáme další do party. Sláva zaručena, humor podmínkou

Žiješ a dýcháš třeba pro cestování, denně zjišťuješ, co nového se děje, víš, kdo a co je in, a rád bys svou vášeň předával měsíčně 97 tisícům stejně nadšených studentů? Tak to pro tebe máme job! :)
reklama

Hledáme skupinu nadprůměrně tvořivých nadšenců, co by si vzali na starost tyhle naše rubriky:

  • Kultura (a všechny výstavy, akce, filmy, divadla, koncerty, alternativní podniky, co se kde děje a spol.)
  • Veřejný život (tedy aktuální dění, domácí a zahraniční politika, co se děje ve světě a proč, proč se v Evropě cenzuruje a u nás se pálí trenýrky, všechny zkratky světa EU/NATO/OSN/WTF?!, no však víte, co myslíme)
  • Cestování a lifestyle (kam za legrací i za poznáním, na co kde bacha, kam jet a kam radši ne, všechno o digitálním nomádství, sportu, zábavě, koníčcích, ale i co trápí naši generaci a proč jsou Bohnice dneska plné mlaďochů)
  • Studium, vzdělávání a osobní rozvoj (jak zvládnout školu, jak být (ve všem) lepší, co s titulem, co trápí vysoké školy, proč nás studium nebaví atd.)
  • Věda a technika (věda a vědci, nové poznatky, technology, AI, VR, kolonizace vesmíru a všechny tyhle srandy)
  • Kariéra (jak na dream job, kde seženu relevantní praxi, jak si říct o vyšší plat/lepší podmínky, co když hejtuju svého šéfa a podobné chuťovky

a udělali z nich ty naprosto nejnadupanější, nejzajímavější a nejúžasnější rubriky v Česku a přilehlých asijských zemích.

Pozor! Nehledáme "jen" pisatele! Hledáme pisatele a organizátory/brainstormery/stormtroopery v jedné osobě, říkejme jim třeba guru :-P Co to znamená? -> Rubrika bude jenom tvoje, ty si ji naplánuješ, ty si ji zaplníš a jaké si to uděláš, takové to budeš mít (samozřejmě nad tebou budou držet ochrannou ruku ještě šéfredaktorka a web editorka, ale to jsou holky pohodový a co si před nimi obhájíš, to ti rády dovolí).

Co musíš být/umět/zvládat?

Jako náš guru musíš být aktivní, zvídavý, nadšený a hlavně spolehlivý. Rubrika bude jen ve tvých rukou, ty budeš vybírat, co se v ní objeví, dávat to dohromady a šířit to tak, aby se i ten nejasociálnější student někde v noře na Ostravsku chtě nechtě dozvěděl, jak jsi boží.

Nehledáme full-timeisty, ale ani víkendové psavce. Očekáváme minimálně jeden luxusní článek týdně, jeho aktivizaci na sockách a následně nehynoucí slávu padající na tvou hlavu, kterou si - protože jsi boží! - stoprocentně zasloužíš ;) 

Co za to?

Kromě té nehynoucí slávy - každý měsíc nás čte přes 97 tisíc vysokoškoláků - ti poskytneme ještě pohodové nadřízené, zázemí velkého mediálního domu, hezké peníze a možnost pracovat kdykoliv a odkudkoliv (jen jednou za 14 dní budeš muset dorazit na poradu, kde odprezentuješ, co chystáš a proč je to bomba).

Co dál?

Jestli se ti zalíbil nápad stát se naším guru, pošli nám na info@studenta.cz svoje CVčko a ukázkový článek na nějaké nadupané téma z té rubriky, která by tě zajímala. K tomu prosíme rovnou přiložit i návrh toho, na jakých sockách a jak konkrétně bys článek chtěl propagovat, třeba rovnou včetně copy promo textů, ať vidíme, jak brilantně dokážeš svou práci prodat.

Pokud se nám zalíbíš, pozveme si tě k nám do Karlína na pokec a seznámíme se osobně.

Tak co, už píšeš? :)

reklama

Nejčtenější za měsíc

Nejnovější