reklama
 
Studenta crew

STUDENTA WANTED: Senioer Key Account Manager

S naší Studenta crew toho máme na svědomí víc než dost - píšeme nejčtenější časopis pro vysokoškolské studenty, točíme úspěšný seriál o mladých talentech #vyčníWAY, sem tam uspořádáme nadupanou konferenci a především děláme z HRistů štastné lidi. A zrovna teď taky hledáme seniorního consultanta, který nám s tím vším pomůže. Cítíš, že máš v sobě kromě bohatých zkušeností z mediálního byznysu taky kreativní duši? Pak může být tohle místo tvoje!
reklama

Co potřebujeme:

Obchodní zkušenosti se ti u nás budou hodit, dvouletá praxe z médií nebo reklamní agentury je proto základ. Radost by nám ale udělaly i zkušenosti nasbírané HR kampaněmi. Bez kreativního přístupu budeš zase na poradách sedět v koutě. Ale neboj - ne všechny naše nápady jsou zralé na Nobelovku, hlavní je nebát se myslet.

Cílovkou Studenty jsou mladí lidé mezi 20 a 26 lety, potřebujeme proto parťáka, který mileniálům rozumí. Zodpovědný přístup k práci a plnění obchodního plánu je pak samozřejmostí.

Co za to na oplátku od nás?

Spolu s týmem se budeš podílet na tvorbě edičních plánů a přípravě nových projektů. Budeš u toho, kdykoliv pustíme do světa další bombu a bude to i tvoje zásluha. Budeš mít prostor vymýšlet své vlastní marketingové kampaně a speciální projekty, při kterých se fantazii meze nekladou a hranice neexistují.

Především ale zapadneš do týmu profesionáních punkáčů, kteří se nebojí říct ano skoro na každou pitomost. Samozřejmě ti za tvé skvělé výsledky královsky zaplatíme :).

Co dál? 

Vídíš se v tom? Super! Pak o sobě pošli pár info (a přilož i CV, ať víme, co máš za sebou) na tomas.hybes@studenta.cz.

reklama

Nejčtenější za měsíc

Nejnovější