Tvoříme lepší svět. Přidej se k nám!

Tvoříme lepší svět. Přidej se k nám!

Jsi odvážlivec, věříš si a plánuješ v životě něco dokázat? Rádi ti dáme šanci! Pokud totiž hledáš kariéru, která ti umožní dostat se v osobním i profesním životě hodně daleko, těžko budeš hledat lepší místo. Podle globálního kariérního průzkumu Universum jsme třetím nejatraktivnějším zaměstnavatelem světa, na své zaměstnance klademe vysoké nároky, ale zároveň je odpovídajícím způsobem podporujeme. Toužíš po globálním působení s individuálním přístupem? Tak už na nic nečekej!

Ještě váháš? Nejsi si jistý, zda je kariéra v EY pro tebe? Ničeho se neboj, není totiž nic jednoduššího, než si ji vyzkoušet „nanečisto“ a zjistit, jestli sem patříš, ještě před prvním pracovním pohovorem. Jak? Jednoduše! Stáhni si appku Ernesto. Začneš na pozici asistenta, a čím víc otázek odpovíš, tím výš se posuneš. Pobavíš se u toho, budeš si trochu lámat hlavu, ale hlavně poznáš, jak to v EY skutečně chodí a přečteš si o lidech, kteří tam pracují. K tomu ještě můžeš něco zajímavého vyhrát a můžeš získat i šanci na super kariéru. To by šlo, nemyslíš?

Zaujali jsme tě? Dej nám vědět!

Ještě studuješ?

Zapoj se do Internship programu

Už končíš?

Hledáme asistenty do těchto divizí: Audit, Daňové poradenství, Podnikové poradenství a řízení rizik, Transakční poradenství, Investigativní služby a řešení sporů

Kde najdeš víc info?

Mrkni na www.ey.cz a na naše stránky na Facebooku, anebo nám rovnou napiš na hr.cz@cz.ey.com

Výběrová řízení poběží od února do května 2016.

Kdo je EY?

Společnost EY (Ernst & Young) poskytuje auditorské služby a transakční, daňové a podnikové poradenství. Řadí se mezi světovou špičku v oboru, což dokazuje nejen fakt, že má zastoupení ve více než sto padesáti zemích světa, ale i to, že díky lidskému přístupu a kariérním možnostem je podle průzkumu Universum třetím nejatraktivnějším zaměstnavatelem světa a čtvrtým v Evropě.

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější