reklama
Unichance: rozhodni se žít jinak

Unichance: rozhodni se žít jinak

Studiem se připravujeme na kariéru, která má po absolvování vysoké školy přijít. Po jejím dokončení a často bez praxe se snažíme zorientovat na pracovním trhu, tápeme a divíme se, proč je realita nakonec jiná. Zjišťujeme, že oboru, který jsme vystudovali, se nadále vůbec věnovat nechceme, a tak začínáme od začátku. Co vlastně chceme? Pojďme to zjistit společně s Unichance.
reklama

Učit se budeš od těch nejlepších. Od profesionálů z Penty, ExxonMobilu a JetBrains získáš nejen kvalitní feedback, ale i efektivní ty nejlepší a nejefektivnější kariérní návyky, které znásobí tvou výkonnost a zvýší profesní úspěch. Neustrneš na jednom místě v jediném pracovním procesu. Projdeš všemi třemi společnostmi, a dostaneš tak možnost najít si systém, který ti bude vyhovovat nejvíc. Odhalíš, co tě skutečně baví a co ti jde, v čem se chceš rozvíjet a kam se chceš posunout.

Přihlas se a získej kariérní náskok, který nemá v tvém věku každý.

Program Unichance:

  • Přihlašování studentů do programu
  • Výběr vhodných kandidátů
  • Závěrečné assessment centrum
  • Nástup prvních stážistů

ExxonMobil

Největší mezinárodní společnost v oblasti těžebního průmyslu, která vyniká jedním vysokým počtem z největších integrovaných systémů rafinérií ropné a chemické výroby na světě. Tato korporace se neustále rozrůstá a nyní má okolo 70 tisíc zaměstnanců po celém světě. Prostřednictvím rozsáhlé sítě Business Support Center operuje na mezinárodní úrovni, a díky tomu sídlí i jedna z poboček společnosti přímo v Praze.

Foto: Studenta

Penta

Původně středoevropská investiční společnost založená už v roce 1994 se nyní specializuje na dlouhodobé investice především v oblasti finančních služeb, maloobchodu, zdravotnictví, výrobě a realitním developmentu. Ač Penta začínala jako lokální firma, vypracovala se až na úroveň mezinárodní skupiny, která investuje na více než deseti trzích Evropy. Její portfoliové společnosti zaměstnávají více než 375 tisíc lidí. Penta vlastní aktiva v celkové hodnotě 6,7  7 miliard miliardy eur. Vybírá si takové investice, v nichž může uplatnit své zkušenosti a aktivně spolupracovat na jejich řízení.

Foto: Studenta

JetBrains

JetBrains je přední tvůrce nástrojů pro profesionální softwarové vývojáře, které jim pomáhají při tvorbě pokročilých technologií a také pracovat rychleji, přesněji a ještě efektivněji. Společnost byla založena v Praze v roce 2000 třemi vývojáři jako start-upový projekt. Dnes je společnost JetBrains s více než 700 zaměstnanci přítomná na globálním trhu. Centrála se nachází v Praze, další pobočky pak v Rusku, Německu. Produktové portfolio JetBrains čítá mnoho oceňovaných nástrojů, jako například IntelliJ IDEA – chytrý nástroj pro vývoj v technologii Java a ReSharper – doplněk Visual Studia od Microsoftu. Pro práci si vybralo produkty JetBrains 431 společností z Fortune 500.

reklama

Nejčtenější za měsíc

Nejnovější