VŠE v Praze poprvé zvolí svou nejkrásnější studentku!

VŠE v Praze poprvé zvolí svou nejkrásnější studentku!

První ročník soutěže MISS VŠE 2010 organizují studenti Fakulty podnikohospodářské Vysoké školy ekonomické v Praze. A právě tento projekt má být důkazem, že soutěže miss nemusejí být jen o vzhledu, ale také o kombinaci půvabnosti, šarmu a umění se prezentovat.

„Poprvé oslovujeme všechny studentky VŠE všech fakult. Nehledáme slečnu s ideálními mírami, ale chceme zdůraznit, že skutečnému významu slova krása patří především půvab, inteligence a šarm,“ uvedl jeden z lidí stojících za projektem, Jiří Jindrák. Jedinou podmínkou k účasti je studium na Vysoké škole ekonomické a nedovršená věková hranice 31let.

Jak se přihlásit?

Zájemkyně se mohou do soutěže přihlásit samy nebo to za ně může učinit kdokoliv jiný. Registrace bude probíhat na castinzích v úterý 26.10. (událost na Facebooku) nebo ve středu 3.11. (událost na Facebooku) v prostorách Pizza VŠE vždy od 17:00. „Odhadujeme účast několika desítek slečen na obou castinzích.“ dodal Jiří Jindrák, organizátor soutěže ze studentské organizace při VŠE - Student golf.

Na studentky vybrané odbornou porotou čeká ve čtvrtek 4.11. jednodenní soustředění v Praze. Během něho absolvují videorozhovor s moderátorem Kazmou a nafocení profesionálním fotografem v plavkách či spodním prádle, které dodá obchod eobleceni.com. Výsledkem castingů a soustředění bude sestavení profilů účastnic, které budou umístěny na portále Studenta.cz, díky nimž mohou oslovit své příznivce.

Zvolte svou Miss sympatie VŠE!

Zde mohou slečny soupeřit o titul STUDENTA Miss sympatie VŠE skrze hlasování na Internetu a dále na finálovém večeru o tituly Miss VŠE, 1. a 2. Vicemiss VŠE prostřednictvím hlasovacích lístků, které dostanou návštěvníci při vstupu do klubu. Slečny budou mít na finálový večer vytvořeny účesy od profesionálních kadeřníků od firmy Schwarzkopf.

Finálový večer proběhne ve středu 24.11. (událost na Facebooku) v pražském P.M.clubu v Trojické ulici. Večerem bude provázet moderátor Kazma spolu s jedním z organizátorů – Jirkou Jindrákem. Dále je pro účastníky připravena hudební produkce v podání Djs Pájis & Leemac. Slečny se pak budou prezentovat v těchto disciplínách: představení, přehlídka v plavkách a volná disciplína.

Více informací na http://www.missvse.cz/

Vladimír Weiss

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější