reklama
 
Video: Jakub Ouvín |  03:02

Veronika z Komerčky vede svůj telekomunikační tým od jednoho úspěchu k druhému

Že pozice telesales specialist team leader není pro slabší povahy, o tom vás v tomto dílu vyčníWAY přesvědčí Veronika Jiřímská. Tato ambiciózní dáma ze severních Čech pracuje v Komerční bance s přestávkami přes deset let a aktuálně si své pracovní cíle plní na pozici vedoucího prodejního týmu.
reklama

Za svou kariéru v Komerčce nasbírala dostatek zkušeností na to, aby ukočírovala tým jedenácti lidí, dokázala udržet nastavenou laťku odbavených odchozích klientských hovorů a co je nejdůležitější - zvládá tým neustále zdravě motivovat. Když jsme za Veronikou přišli, uvítala nás ve svém revíru, tedy v moderních openspace kancelářích v samotném středu Liberce, kde na nás dýchla dokonalá týmová flow.

Foto: Studenta

Záměrně netvrdíme, že tu vládne pohoda, jelikož práce v kontaktním centru je spíše dynamickým zaměstnáním, takže pokud hledáte stojaté korporátní vody, raději zaplujte jinam. Jde totiž o job pro lidi, kteří mají rádi rozmanitou náplň práce a uvádění věcí do pohybu. No a právě pohyb Veroniku moc dobře definuje. Když si potřebuje vyčistit hlavu, nasazuje taneční střevíce a od okolního světa se odřízne ladným pohybem v rytmu latinskoamerické salsy. Čas od času jezdí i na taneční dýchánky do Prahy, takže flexibilní pracovní doba je doslova "must have." A když je třeba nechat odpočinout tělo a zapojit mozek, dá si Veronika partičku pokeru s kamarády.

Foto: Studenta

Svého týmu si váží a má s jeho členy přátelské vztahy, zároveň ho ale zvládá koučovat tak, aby všechno běželo jako na drátku. Každý člen týmu musí umět dokonale zacházet s hlasem, být vnímavý, analytický a mít srdce obchodníka. A pokud je na některé z těchto vlastností potřeba zamakat, Veronika ví, jak na to.

Foto: Studenta

Pokud zrovna nepracuje se svým týmem na zákaznické podpoře v kancelářích s výhledem na okolní kopce, věnuje se renovaci domu ve Vratislavicích nebo se na přilehlých loukách prochází s labradorem. Když přijde řeč na cestování, tak se jí rozsvítí oči, takže je dobře, že na něj má až pět týdnů dovolené. Zatím nejradší prý objevuje Itálii a okouzlily ji Pompeje. Navíc, když jste chytří právě jako Veronika, zvládnete spojit příjemné s užitečným a teambuilding pro svůj tým uspořádáte třeba v Benátkách nebo v Londýně.

Foto: Studenta
reklama

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější