reklama
 
Zkouškové klepe na dvěře - už víš, čím nakrmíš svůj mozek?

Zkouškové klepe na dvěře - už víš, čím nakrmíš svůj mozek?

V semestru se člověk ještě ani nerozkoukal a už aby myslel na zkouškové, které se zase jednou nezadržitelně blíží. Ale pozor! Bude to zkouškové období letního druhu, tudíž třikrát zákeřnější než to zimní. 
reklama

Zvenčí bude do bichlí nakukovat sluníčko a v dálce na zahrádkách budou cinkat orosené půllitry! V boji s rozptylujícími faktory nám může pomoci hluboká meditace, stroj času, anebo nějaký ten podpůrný prostředek. V dubnové Studentě jsme pro vás připravili přehled těch nejúčinnějších nakopávačů mozků ve zkouškovém. Kromě kávy, kterou každý student dobře zná, existuje celá řada dalších přípravků, které osvěží naše myšlení a zlepší soustředění.

Látky, které dokážou rychle nakopnout mozek, vstoupily do povědomí jako tzv. „chytré drogy“. Jsou přírodní, nevzniká na ně psychický ani fyzický návyk a nijak ani neovlivňují vnímání. Jako okamžitý zdroj energie, který ke všemu ještě zlepšuje paměť a soustředění, jsou „chytré drogy“ pro zkouškové období ideální. Nejznámější zástupce této kategorie - Speed8 - se chytil vašeho zájmu a reakcí na náš článek v dubnové Studentě a přichystal pro vás slevu!

Original? Grapefruit? Cherry? Ať už si vyberete jakoukoli příchuť, namlsat se můžete navíc i na pětadvacetiprocentní slevě, kterou Speed8 čtenářům Studenty zrovna nabízí. Stačí si na www.speed8.cz/eshop naklikat oblíbené ampulky a zadat k nim heslo „superman8“. A je to! Sleva naskakuje a auta startují. To je totiž další výhoda akce – vytoužené životabudiče k vám firma i zdarma dopraví. Tak neváhejte a nakopněte se! Akce platí do konce června.

Text: Markéta Paráčková

reklama

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější