reklama

Jsme na Facebooku! Koukni, co je nového.

Seriál na Studenta.cz Závislost na technologiích: Jsou technologie drogou moderní doby? Nejsme na nich tak nějak... závislí?

Akademická aerobic show aneb Buď fit i ve škole!

27.2.2012 / Studentský život

Pokud bylo jedno z Vašich předsevzetí zdravý životní styl, máte jedinečnou možnost si jej splnit právě teď! Termín Akademické aerobik show je tradičně ve středu a to 25. 4. ve Sportovním centru na Hostivaři. Akce plná energie a zábavy pořádaná Univerzitou Karlovou v Praze je jako třešnička na dortu určena primárně všem studentům, kteří mají rádi pohyb v kombinaci s dynamickou hudbou.

Sportovní program je jako vždy zajímavý pro všechny sportovní nadšence – letos v duchu „kluci holkách“, takže se – milé dámy – máme již teď nač těšit. Letos se nám představí prezentéři v sestavě Michal Šubr se svou typickou Šubrshow lekcí, Tomáš Dědič s taneční a relaxační class, Sergey Gayevsky se světoznámou Les Mills novinkou zvanou Body Combat a Andrej Mikulka se stále populární Zumbou.

Atmosféru jistě okoření vítězka taneční soutěže Star Dance Alice Stodůlková a Dětský umělecký klub Brusinka Heleny Brouskové.

Po náročném dni oceníte dárečky v podobě losování tomboly. A že bude bohatá!

Tedy shrnutí a pozvánka na závěr -  pro Vás, co se plánujete odreagovat, vyplavit endorfiny, načerpat novou energii a zároveň chcete udělat něco pro své tělo a mysl, přihlaste se na email hanamil@seznam.cz.

Těšíme se na Vás!

Diskusní fórum

reklama
reklama
reklama