Studenta

Inzerce

Chcete inzerovat v magazínu Studenta nebo na webu Studenta.cz? Máte službu či produkt, které chcete ukázat studentům? Hledáte studenty na stáže nebo pracovní pozice? Dejte nám vědět! 

Proč inzerovat u nás?

 • tvoříme obsah pro jasnou cílovou skupinu a víme, jak ji oslovit - naším hlavním publikem jsou mladí lidé ve věku mezi dvaceti a třicet lety
 • magazínem Studenta v nákladu 40 tisíc kusů každý měsíc oslovíme přes 95 tisíc lidí
 • stránky Studenta.cz mají návštěvnost +100 tis./měsíc a jejich čtenost roste
 • magazín rozšiřujeme na vysokých školách ve všech velkých českých městech, ve vlacích RegioJet a Leo Express, a ve vybraných kavárnách ať už prostřednictvím osobní distribuce nebo druhotně ve stojanech (seznam)

Co všechno umíme? 

 • přímo na míru vaší společnosti připravíme PR článek do tištěného magazínu nebo na web
 • v úzké spolupráci s vámi vyrobíme obsahový multimediální speciál na atraktivní a trendy témata, který je koncipován jako moderní kariérní průvodce. Mladým lidem představí práci ve vaší organizaci prostřednictvím multimediálního obsahu (články, videa, fotografie, sociální sítě). Speciál vám umožní využít nejmodernější způsob představení kariérních možností ve vaší organizaci a zároveň vám pomůže s budováním atraktivní zaměstnavatelské značky mezi mladými talenty. 
 • staňte se partnerem našeho podcastu - buď jeho jednotlivých pořadů, nebo se podílejte na vzniku samostatného dílu
 • vaše hodnoty, firemní kulturu a především vaše talenty představíme široké mase mladých profesionálů a studentů díky unikátnímu video-seriálu #vyčníWAY
 • můžete se podílet na našich konferencích (v roce 2018 jsme uspořádali Studenta Automotive Party, na podzim 2019 připravujeme Studenta Cyber Party a Studenta Automotive Party)

Chcete, aby byla díky Studentě vidět i vaše společnost?

 • díky propojení tisku, online obsahu, sociálním sítím a inzertním plochám na vysokých školách vám pomůžeme s náborem nových zaměstnanců i zvýšit povědomí vaší značky mezi miléniály
 • spolupráci vám vymyslíme přímo na míru podle vašich požadavků tak, aby vám přinesla co nejlepší výsledky

Kdo jsou naši klienti? 

Škoda Auto, KPMG, Coca Cola, Komerční banka, AB InBev, ACCA Czech Republic, Faurecia, Policie ČR a mnoho dalších spokojených společností

Reference:

"Se Studentou spolupracujeme již delší dobu a jejich projekt na nám blízké téma Audit & Daně nás nadchnul. Oceňujeme vhodné propojení relevantních zúčastněných stran a témat, dobré načasování a precizní a čtivé zpracování. Rozhodně počítáme se Studentou i do budoucna a můžeme ostatním doporučit."
Petra Castellon, Marketing and Member Engagement Manager, ACCA Czech Republic

"S týmem Studenty jsem spolupracovala na výrobě interaktivního on-line speciálu na téma Audit a daně. Připravovali jsme články a natáčeli videa, abychom nechali nahlédnout do života interních auditorů v KB. Výsledek byl skvělý - profesionálně odvedená práce jak po obsahové, tak vizuální stránce včetně následné mediální propagace. Věřím, že čtenáře tento speciál zaujal! Spolupráci s týmem Studenty doporučuji!"
Petra Krátká, HR Specialist Talent Acquisition & Attraction, Komerční banka, a. s.

Sales:

Tomáš Hybeš - tomas.hybes@studenta.cz, tel. 601 393 633

Možnosti inzerce a spolupráce najdete v mediakitu (MEDIAKIT KE STAŽENÍ ZDE) nebo k prolistování níže na stránce. 

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější