reklama

Jsme na Facebooku! Koukni, co je nového.

Seriál na Studenta.cz Závislost na technologiích: Jsou technologie drogou moderní doby? Nejsme na nich tak nějak... závislí?

Diskuze o naší generaci. Celosvětové fórum Youth Time probíhá na Rhodosu a Studenta je u toho

26.9.2014 / Společnost

Zajímává vás, jak je na tom naše generace v porovnání s těmi předchozími? Jaké postavení mají dnešní vysokoškoláci v podnikání, mezinárodní diplomacii nebo vzdělávání? Přesně o tom je právě probíhající fórum mezinárodního hnutí Youth Time. 

Jeho pátý ročník probíhá v těchto dnech na řeckém ostrově Rhodos a náš redaktor Richard Valoušek je jedním ze 100 mladých lidí z celého světa, který je mezi diskutéry. Mezi hlavní osobnosti letošní akce patří například Leo Mirani z Velké Británie, který psal pro světoznámé deníky The Economist, The Independent nebo The Guardian, Rolf Schmidt-Holtz z Německa, jenž byl pět let v čele společnosti Sony Music Entertainment v New Yorku nebo jeden z nejlepších českých kajakářů a student doktorského studia na ČVUT Vít Prindiš.

Pokud byste chtěli jednotlivé diskuzní bloky sledovat živě, budete mít možnost od 26. do 28. září na tomto streamovém odkazu.

Diskusní fórum

reklama
reklama
reklama