reklama

Jsme na Facebooku! Koukni, co je nového.

Seriál na Studenta.cz Závislost na technologiích: Jsou technologie drogou moderní doby? Nejsme na nich tak nějak... závislí?

Jaký příběh budou vyprávět vaše hodinky?

07.11.2016 / Studentský život

Dřevěné hodinky patří k jednomu z nejmódnějších doplňků současné doby. Líbily by se vám hodinky, které budou podle vašeho přání? Společnost Wooden land nyní přichází s možností designu vlastních a jedinečných dřevěných hodinek přímo na míru jednotlivého zákazníka.

Na konfigurátory, které nám umožňují nadesignovat vlastní výrobek, jsme zvyklí například při koupi automobilu. U kvalitních značek si může zákazník vybrat ze široké škály možností a za pomoci různých komponentů si přizpůsobit vnitřek vozu na míru svým představám. Podobný konfigurátor nyní zavedla společnost Wooden land a pomocí něj si zákazník sestavuje své vlastní dřevěné hodinky.

A jak to funguje? Zákazník si na e-shopu Wooden landu nejprve vybírá z pěti základních typů hodinek. Ty se odlišují svým základním vzhledem a hmotností. Každý z těchto pěti typů si pak zákazník může maximálně přizpůsobit vlastním představám. Tělo i pásek lze sestavit ze sedmi různých druhů dřeva – buku, dubu, olivovníku, švestky, wengé, ořechu a černého dubu. 

Složte si své vlastní hodinky - konfigurátor rovněž umožňuje nahrání vlastního obrázku či věnování, které budou vyryty do ciferníku. Nastavit jdou také barvy všech tří ručiček a barva korunky. Při objednávání hodinek na míru je akorát potřeba si změřit obvod zápěstí, aby vám perfektně seděly. Firma k objednávce zákazníkům věnuje také dárek, a to pohledné manžetové knoflíčky, nebo prstýnek. Výsledné hodinky jsou hotové během několika týdnů. Nezní to skvěle? 


Dřevěné doplňky od hodinek, přes brýle, obaly na telefon či motýlky, až právě po manžetové knoflíčky jsou v dnešní době opravdu oblíbené a moderní. Některé dřevěné výrobky ale nesedí úplně všem, a tak právě možnost kompletního vlastního designu je pro zájemce o dřevěné hodinky naprosto perfektní a jedinečná. 

Důležitá je také péče o dřevo, kterou Wooden land provádějí pouze olivovým olejem. Nesetkáte se tak se dřevem ošetřeným laky, mořidly a dalšími prostředky. Takovou péči doporučuje společnost i svým zákazníkům. Stačí prý jednou měsíčně vmasírovat olivový olej do dřeva. 

Vánoce se blíží, tak s jejich objednávkou příliš neváhejte. Už víte, jaký příběh budou vyprávět vaše hodinky?

Text: Oliver Sálus
Foto: Wooden land

Diskusní fórum

reklama
reklama
reklama