22 otázek pro Kazmu Kazmitche: Holkám závidím fr**u

22 otázek pro Kazmu Kazmitche: Holkám závidím fr**u

Kazma Kazmitch, vlastním jménem Kamil Bartošek (*1985), je český moderátor, videoproducent, bloger
 a kreativec. Na internetové televizi Stream.cz produ- kuje a moderuje svou vlastní talk show Kazmova ONE MAN SHOW, kterou pravidelně  sledují statisíce diváků. Kazma vysílá také každý všední den od 6:00 do 9:00 na Fajn Rádiu „RANNÍ MEJDAN“.

1. Co považuješ za svůj dosud největší životní úspěch?

To, že žiju svůj život podle sebe, a ne podle druhých. To, že jsem se dopracoval k tomu, že nemusím chodit do práce a můžu se slušně živit tím, co mě baví.

2. Ke kterému zvířeti by ses přirovnal?

Kamarádi mi říkají, že vypadám jako želva  Ale kdybych se měl přirovnat sám, tak asi jak kdy a jak v které situaci. Když si za něčím jdu, jsem lev, když se mi nechce, tak lenochod, občas jsem prase, ale po setmění vždy zaručeně kanec.

3. Kdy a proč ses naposledy opil?

Včera, když jsem moderoval maturák ve Varnsdorfu. Proč? Protože zrovna maturák není nic jinýho než velká kalba ve společenských oděvech. Je to pro studenty velkej den a já to prožívám s nima. Nejsem jenom nějakej spíkr, co přijede, odříká, co musí, sbalí cash a jede domů. Jsem v tu chvíli jejich parťák. A piju s nima, abych byl „in the game“.

4. Jak se zaručeně zbavíš deprese?

Hrstka antidepresiv, zapít půllitrem absolutky a všechny problémy odplují jako lodička po vodě. To zabere vždycky.

5. Jak bude vypadat konec světa?

Ležím na vrcholu Mount Everestu v plavkách na lehátku, mažu se opalovacím krémem, kouřím drahý doutník, z rádia hraje Beautiful Day od U2, popíjím cuba libre a pode mnou se odehrává obrovské apokalyptické utrpení. Všude stříká krev a já to s úsměvem sleduju.

6. Jak vypadají mimozemšťané?

Jako Adam Kožela :)

7. Které drogy by měly být legální?

Žádný, protože zakázaný ovoce chutná nejlíp. I když, teď když nad tím přemýšlím... Koupit si po cestě na mejdan gram koksu v trafice taky není špatná představa.

8. Jaký je nejlepší večerníček?

Asijská trojčata společně s jejich mámou u mě doma na Silves… Jo, večerníček, ne večírek. Tak to nevím, to mě nezajímá.

9. Co je právě teď tvoje nejoblíbenější píseň?

Snoop Dogg & Wiz Khalifa – Young, Wild and Free ft. Bruno Mars.

10. Ve kterém filmu bys chtěl žít?

Road Trip. Anebo v nějakym pornu od Rocca Siffrediho.

11. Kdybys uměl létat, kam bys letěl nejdřív?

Vždycky se podivuju nad tím, jak je možný, že ptáci zůstávají většinu svého života na jednom místě, když můžou letět kamkoliv na světě, a pak se zeptám na to samé sám sebe.

12. Co (nebo kdo) nejvíce ovlivnilo tvůj život?

Já sám. Nikdo můj život neovlivnil víc.

13. Která žena má pro tebe největší sex-appeal?

Elizabeth Hurley ve filmu Smlouva s ďáblem a Elisha Cutberth v Populární mechanice pro děti.

14. Co si myslíš o vztahu na jednu noc?

Život je krátký, a proto žiju na plný obrátky ;–)

15. Čeho se nejvíc bojíš?

Toho, že se něco podělá a já se budu muset živit něčím, co mě nebude bavit. To znamená stejně jako 90 % lidské populace.

16. Komu fandíš?

Všem hodným a slušným lidem.

17. Co závidíš ženám?

Fr**u.

18. Co ti dalo studium?

Spousty kamarádů, přátel, lásek a především to nejkrásnější období mého života. Pokud čtete tento časák, tak byste měli být teoreticky studenti, pokud jste ho někde nezčořili. Tak mě teď dobře poslouchejte, dám vám pár rad:

1. Studujte, dokud to půjde. Pracovní život vám neuteče a napracujete se za život ještě tolik, až vám z toho bude špatně

2. Jestli chcete zažít ten opravdový studentský život, tak vypadněte z domu. Běžte na intr nebo na kolej. Jinak to nemá význam. Buď můžete ten biják jen tiše v pokojíku sledovat, anebo v něm hrát hlavní roli!

3. Už nikdy v životě se kolem vás nebude točit tolik kamarádů, přátel a kurviček jako ve škole. Tak to, sakra, využijte a žijte maximálně společenský život. Seznamte se s co nejvíce lidma a osouložte všechny spolužačky, které chcete.

4. Jako student můžete být každej den namol a nikdo se nad tím nepozastaví. Když tohle budete aplikovat v pracovním procesu, budete označen za alkoholika. Takže choďte na všechny ty mejdany a pusťte si studentský léta naplno a bez zábran. Vhodnější doba na dělání kravin už nikdy jindy ve vašem životě nebude.

5. Neležte v knížkách a skriptech víc, než je potřeba. Důležitý je si to užít, a je to dokonce důležitější než se něco naučit. Co se budete potřebovat skutečně naučit, se naučíte v jakémkoliv období vašeho života, kdykoliv budete chtít. Ale do studentských let, kdy jste měli možnost dělat všechny ty věci, který tyhle sladký léta nabízí, už se nikdy, nikdy nevrátíte.

19. Co je nejhorší možný dárek?

Neexistujou špatný dárky. Třeba moje máma moc dárky nekupuje, nemá na to čas. Tak vždycky na Vánoce třeba sundá ze zdi hodiny, zabalí je a dá nám je pod stromeček jako dárek. Miluju to, vždycky mě překvapí, co tam zase strčí!

20. U kterého filmu jsi naposledy brečel?

Dirty Anal Sex Terror od Rocca Siffrediho.

21. Co tě v poslední době nejvíc naštvalo?

Nic. Mě nenaserete.

22. Co tě v poslední době nejvíc potěšilo?

Rýsuje se přede mnou jeden velký mediální projekt, na kterém teď začínáme dělat, a moc se na to těším. Tak mě potěšilo, že pár věcí klaplo tam, kde mělo. O co jde, neprozradím, ale až to vypukne, tak to určitě uvidíte u mě na www.facebook.com/Kazma.Kazmitch.

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější