reklama
Adam Kožela

Adam Kožela

Ředitel společnosti Studenta Media s.r.o. a Country manager Universum ČR
reklama

Adam Kožela je zakladatel a spolumajitel mediální skupiny Studenta Media, moderní komunikační skupiny zaměřené na cílovou skupinu VŠ studentů. Skrze širokou škálu produktů a služeb dlouhodobě spolupracuje s největšími společnostmi v ČR jak v oblasti personální, tak i produktové inzerce.

Adam Kožela vystudoval gymnázium ve Zlíně, svá vysokoškolská studia se rozhodl strávit na Ekonomické univerzitě ve Vídni a současně absolvoval semestr v Irsku na University College Dublin se zaměřením na finanční management.

Svůj vstup na mediální trh spojil s Tomášem Rašnerem, s nímž v roce 2006 založil nový magazín pro student Stip (Students in Prague). Inspirováni byli časopisem StiV pro vídeňské studenty. Ze začátku sami oslovovali inzerenty na cestách mezi Vídní, Prahou a Zlínem. Během chvíle magazín rozšířili i do jiných měst, spustili vlastní webový portál Studenta.cz a několik dalších úspěšných online projektů (více zde).

Ve skupině Studenta media je primárně zodpovědný za plánování a realizaci kampaní včetně tvorby strategických komunikačních a kreativních konceptů.

Adam na Linkedin

reklama

Nejčtenější za měsíc

Nejnovější