Blikající okna a známé hity. Rozhodněte, kde se letos rozzáří LIGHT SHOW!

Blikající okna a známé hity. Rozhodněte, kde se letos rozzáří LIGHT SHOW!

Magazín Studenta.cz třetím rokem pořádá soutěž o nejlepší Kolej roku v ČR. Součástí této ankety je i unikátní Light show, která byla vloni poprvé představena v Brně. Po úspěšné premiéře chceme velkou party a blikajícími okénky rozsvítit i jiné město. Pomozte nám vybrat, kam v dubnu 2013 světelnou parádu dovezeme! Hlasujte ZDE! 

Podívejte se sami, jaká byla loňská LIGHT SHOW:

Omlouváme se, požadovaný obsah nelze zobrazit...

"Light show je postavena na instalaci speciálních světelných diod do oken jednotlivých pokojů na vybrané koleji. Okna kolejní budovy formují obrazovku, na níž se pak promítají různé animace. Celou hodinu za tmy běží světelná show za doprovodu melodií známých hitů," popsala průběh světelné produkce Martina Čmielová. "Jednotlivé animace mohou vytvořit i sami studenti, a pokud budou vtipné a zajímavé, určitě se dočkají veřejné slávy."

Omlouváme se, požadovaný obsah nelze zobrazit...

Součástí večera bývá koncert studentských kapel a party, jak se patří.

Omlouváme se, požadovaný obsah nelze zobrazit...

Chcete, aby letos akce byla u vás na koleji? Pokud bydlíte v jednom ze 4 měst, kde je technicky možná realizace, neváhejte a hlasujte! Každý hlas rozhodne o tom, kam LIGHT SHOW 2013 přijede.

Hlasovat můžete do 12. března na www.kolejroku.cz/anketa

Foto: Studenta

Další fotky z loňské vydařené akce najdete na webu a v galerii. Všechna videa si pustíte na Studenta.tv.

Kolej roku 2013

Soutěž o nejlepší kolej roku pořádá magazín Studenta.cz již třetím rokem. Hlasování ročníku 2013 startuje v březnu na www.kolejroku.cz. Vítězná kolej se i letos může těšit na parádní kolejní svačinku - 10 000 piv Excelent od Gambrinusu a 3 000 baget Simply Fresh od Hamé!

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější