Body Combat je hitovkou fitness center. Zkuste ho na Akademické aerobic show

Body Combat je hitovkou fitness center. Zkuste ho na Akademické aerobic show

Jestli chcete pořádně zaměstnat své tělo a navíc se dobře pobavit, pak se můžete přihlásit na šestý ročník akce Akademická aerobic show. Ta se koná tradičně ve středu ve Sportovním centru Univerzity Karlovy v Hostivaři, ale místo obvyklého dubnového termínu už o měsíc dříve, konkrétně 20. března. Kromě lekcí od zkušených trenérů se můžete těšit na vystoupení profesionálů a bohatou tombolu. Navíc letos pořadatelé nabízí akci "2v1", kdy mohou účastníci z loňska vzít svého kamaráda či kamarádku a sami si užít program zdarma.

Pětihodinová show plná hudby, tanečních kreací a dobré nálady čeká zájemce ve středu 20. března od 16 do 21 hodin (prezence od 15 hodin). Přihlášení se mohou těšit na lekce Zumby, Dance aerobiku, či Bodystylingu vedené výbornými lektory Michalem Šubrem, Tomášem Dědičem či Yanou Fisher, ale v neposlední řadě také na Body Combat. "Právě Body Combat, který je součástí populárního fitness programu Les Mills, by mohl nejvíce lákat. U nás ho provozuje pouze společnost Holmes Place a poplatky jsou dost vysoké. Je inspirován bojovým uměním, ale také jde o účinný kardio trénink," zmínila pro Studentu největší tahák programu koordinátorka akce Petra Jandová.

Všechny dosavadní ročníky Akademické aerobic show se konaly ve druhé polovině dubna, letos akci přesunuli pořadatelé o měsíc dříve. "Chtěli jsme dát dostatek prostoru rektorskému dni Univerzity Karlovy, který je 16. května. Měli jsme zpětnou vazbu, že celý rok se nekoná prakticky nic a pak jsou dvě podobné akce hned blízko u sebe, proto jsme se rozhodli akci posunout. Věříme, že o ní bude větší zájem,“ vysvětlila Jandová.

Foto: Studenta

V doprovodném programu po loňské účasti vítězky Star Dance Alice Stodůlkové tentokrát vystoupí hvězdné trio sportovního aerobiku Radka a Tereza Cihlářovy a Zuzana Reissová. K vidění bude i sportovní aerobik FIG z dílny Hanky Melounové. Účastníci akce se však mohou těšit i na bohatou tombolu. „Mezi výhrami jsou například volné vstupy na celý den do Holmes Place, lekce Power Plate, vstupenky na zápasy fotbalové Slavie, ale třeba i kurzy od našich partnerů na vzdělávací či právní služby,“ vyjmenovala Jandová další výhody.

Přiveď kamaráda a máš to zadarmo

Studenti zaplatí do 8. března za vstup na celou akci 230 korun, zájemci z řad veřejnosti 430 Kč. Po tomto datu a na místě jsou ceny o stovku vyšší. Ovšem pořadatelé letos připravili ještě jednu lákavou novinku "2v1". Ti, kteří se Akademické aerobic show zúčastnili už loni, mohou vzít na akci kamaráda či kamarádku a užít si tak program zcela zdarma. Při tom ceny zůstávají už čtvrtým rokem stejné.

"Cenová politika je nastavená tak, že vydělávat na tom je to poslední, co bychom chtěli. Ale určitě tam nějaké náklady jsou, například musíme zaplatit externí lektory. Hlavním cílem ale je, aby lidé sportovali a hýbali se, a to pokud možno pravidelně. Jde o akci především pro studenty a studentky vysokých škol a chceme, aby pro ně byla i cenově příjemná. Samozřejmě by bylo optimální mít plnou halu, ale většinou máme tak 130 až 150 lidí," dodala Jandová.

Text: Pavel Urban

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější