reklama
 
Budweiser Budvar Highjump 2011 již tento víkend!

Budweiser Budvar Highjump 2011 již tento víkend!

Ve dnech 29.-30. července proběhne v hřiměždickém lomu nedaleko Příbrami 12. ročník otevřeného mistrovství republiky ve skocích do vody. Adrenalinem nabitý víkend, plejáda známých kapel, řada doprovodných aktivit, kemping a skvělý relax v krásném přírodním areálu - to je rozmanitý charakter již tradičního Highjumpu, kterým vyniká mezi ostatními prázdninovými událostmi. Letošní ročník navíc ovládne světové reggae v podání skvělého Christophera McFarlanea!
reklama

Denní program nabízí profesionální exhibici a závod v extrémních skocích do vody z 12, 16 metrové věže a 5 metrové houpačky. V hlavních rolích soutěže se představí jak čeští borci, tak skokanská špička ze zahraničí. Součástí skokanské přehlídky bude i nejbizarnější odvětví zvané SPLASHDIVING (pro představu a lidově "placáky"), jehož cílem není ladný dopad, ale naopak aby vystříklo co nejvíce vody. Nutno dodat, že Splashdiving je oficiální sportovní disciplínou populární po celém světě.

Čekají vás samé hvězdy!

Největším úspěchem a odkazem Highjumpu je skutečnost, že dal domácím skokanům jedinečnou příležitost tréninku, vlastního rozvoje a soutěže v mezinárodní konkurenci. Mezi pravidelné účastníky patří i nejmladší, dvanáctiletý Jan Slánský, který se Highjumpu účastní již od svých 7 let. Svůj velký comeback zažije devět měsíců po porodu Lucie Absolonová, vítězka ME v Cliffdivingu v roce 2005, trenérka Honzíka Slánského i dalších závodníků HJ. Ze zahraničních sportovců dorazí dokonce dvojnásobný mistr Evropy 2009/2010 v soutěži Cliffdiving WHDF a účastník olympiády v Pekingu (8. místo v synchro skocích z 10metrů) Blake Aldridge, trojnásobný mistr světa ve Splashdivingu Felix Hirt či držitel světového rekordu z roku 2010 v takzvaném prdeláči-kufru ze 40 metrů Christian Guth.

Foto: Studenta

Na jaké kapely se můžete těšit?

Večer se Highjump promění v outdoorovou festivalovou party s hudební produkcí na čtyřech scénách. Na hlavní Evropa 2 Stagei se blýsknou přední české kapely jako Skyline, Plexis, Navigators, Fast Food Orchestra, Gang ala Basta, Pipes and Pints či Indy KMBL. Díky generálnímu partnerovi Budweiser Budvar, který letos významně podpořil nejen samotný závod, ale i hudební show, se však Highjump 2011 poprvé ve své historii pochlubí opravdu hvězdným zahraničním headlinerem. Se svou kapelou bude programu vévodit světová reggae STAR z Británie Christopher McFarlane aneb Macka B!

SPOLUJÍZDOU NA HIGH JUMP 2011!

Nevíte, jak se na festival dostat? Nemáte vlastní auto a chcete ušetřit za vlak nebo autobus? Pojeďte s Jízdomatem!

Koupání, zábava, hudba

Na Highjumpu vám nic nechybí. Rozlehlé dějiště a zázemí akce totiž naplňuje veškeré potřeby a pohodlí svých fanoušků. Bezprostředně u lomu zaparkujete, postavíte stan a k dispozici vám je řada stánků nejen s občerstvením. Během víkendu si užijete koupání v čistém žulovém lomu a relaxu v krásném přírodním areálu. Odvážní jedinci si mohou na vlastní kůži vyzkoušet „highjump“ nebo se zúčastnit doprovodných zábavních aktivit. Těšit se můžete na Pit Bike freestyle motokros, soutěž Highjump best babe, Nintendo herní stan či originální závod na surf prknech.

Nechte se zlákat loňským ročníkem:

Vstupné na Highjump 2011:

Pá: 500 Kč

So: 500 Kč

Pá + So: 500 Kč

Parking + Camping: 100 Kč

Předprodej vstupenek za zvýhodněnou cenu: www.ticketstream.cz

Více na www.highjump.cz a www.facebook.com/cliffdiving.eu.

reklama

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější