Cesta napříč Evropou: Troufáte si na jízdu svého života?

Cesta napříč Evropou: Troufáte si na jízdu svého života?

Jak velký kus Evropy zvládnete jediným povoleným plavidlem kterým bude Red Bull? Red Bull Can You Make It? bude největším dobrodružstvím pro 100 univerzitních týmů z 27 zemí celého světa. Prověří jejich mentální a fyzické schopnosti na cestě Evropou dlouhé více než 1000 kilometrů, na kterou ale mají jen 7 dní! Jednotným platidlem přitom budou pouze plechovky Red Bullu.

Red Bull Can You Make It? bude největším dobrodružstvím pro 100 univerzitních týmů z 27 zemí celého světa. Prověří jejich mentální a fyzické schopnosti na cestě Evropou dlouhé více než 1000 kilometrů, na kterou ale mají jen 7 dní! Jednotným platidlem přitom budou pouze plechovky Red Bullu.

Během sedmidenní cesty nesmí soutěžící používat hotovost ani kreditní karty. Za dopravu, ubytování, jídlo a ostatní nezbytnosti smějí týmy platit jen a pouze plechovkami Red Bullu. Cílem dobrodružného putování je Berlín. Na území Evropy bude rozmístěno 30 kontrolních míst. Pro úspěšné dokončení soutěže je třeba navštívit minimálně 6 těchto míst. Týmy budou nahrávat fotografie a videa ze své cesty, takže mohou ovlivňovat své fanoušky doma.

foto: Lukyn Wagneter
foto: Lukyn Wagneter Foto: Studenta

Vyhrává ten, kdo se dokáže dostat do Berlína nejpozději  do 11. dubna do 17:00 hodin a kdo během 7 dnů procestuje největší kus Evropy, navštíví nejvíce kontrolních míst, využije nejvíce druhů přepravy a získá největší skupinu příznivců. Vítěz získává titul šampiona „Red Bull Can You Make It?” a vyhraje výlet pro celý tým na jakoukoliv akci pod záštitou společnosti Red Bull na celém světě.

foto: Lukyn Wagneter
foto: Lukyn Wagneter Foto: Studenta

Jak se budou vybírat týmy?

Natočte se svým univerzitním týmem kreativní video v angličtině, ve kterém v méně než 60s vysvětlíte, proč byste měli dostat šanci zrovna Vy. V přihlášce na webu společně vyplňte krátký dotazník a celé odešlete do 12. března. Pak už jen čekejte, jestli Vás porota vybere mezi 100 týmů, které vystartují z jednoho ze čtyř měst (Londýn, Paříž, Miláno a Vídeň).

foto: Lukyn Wagneter
foto: Lukyn Wagneter Foto: Studenta

Jedná se o cestu důvtipu, dobrodružství a strategie, na konci které se dozvíme odpověď na hlavní otázku - Can you make it?

foto: Lukyn Wagneter
foto: Lukyn Wagneter Foto: Studenta

Víc informací hledejte na: redbullcanyoumakeit.com, zde také budou moct fanoušci sledovat a podporovat svůj tým při doposud nevídané cestě.

Podobné akce na redbull.cz/student

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější