Díky nadaci O2 můžete realizovat smysluplné projekty

Díky nadaci O2 můžete realizovat smysluplné projekty

Začít dělat něco smysluplného, být aktivní, dívat se kolem sebe a uvěřit, že mohu už ve svém věku změnit život kolem sebe k lepšímu. To je hlavní vize programu Think Big, který pomáhá mladým lidem aktivně se zapojit do dění ve své komunitě.

Realizuje jej Nadace O2 od roku 2011.  Za 15 měsíců jsme umožnili vznik již 400 projektů mladých lidí a podpořili je částkou 21 milionů korun. Program Think Big je unikátní ve své komplexnosti a šíři podpory mladých lidí. Mimo finančního grantu získá celý tříčlenný tým mladých třídenní vzdělávací seminář, telekomunikační balíček služeb O2 a mentora z řad zaměstnanců Telefóniky.

Foto: Studenta

V programu Think Big podporujeme projekty od založení volnočasových klubů, renovace bikeparků přes tvorbu webových stránek či mobilních aplikací s osvětovým zaměřením až po mezigenerační projekty, sportovní aktivity pro osoby se zdravotním znevýhodněním a mnoho dalších. Týmy na realizaci svého projektu mohou získat až 70 tisíc korun. Do programu se mohou přihlásit také skupiny mladých pod záštitou neziskových organizací.

Ivana Šatrová, Ředitelka Nadace O2
Ivana Šatrová, Ředitelka Nadace O2 Foto: Studenta

Nadace O2

  • Založena v roce 2002.
  • Za 10 let rozdělila na veřejně prospěšné projekty více než 200 milionů korun.
  • Je dlouholetým partnerem Sdružení Linka bezpečí a Linky seniorů.
  • V programu Think Big každoročně podpoří až 300 projektů mladých lidí.

Sami mladí si na programu Think Big cení vzájemného seznámení se stovkami mladých lidí, výměny kontaktů a zkušeností, možnosti vzájemné spolupráce a podpory . Týmy mohou své projekty přihlašovat elektronicky od 15. 10. až do 15. 12. 2012 na www.o2thinkbig.cz.

Foto: Studenta

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější