Famózní finále Red Bull Dodgeball2 ovládl tým z Ostravy!

Famózní finále Red Bull Dodgeball2 ovládl tým z Ostravy!

Horečné přípravy Red Bull teamu jely naplno od časného rána, první týmy začaly dorážet po druhé hodině. „Máme hlad! Hlad po vítězství“, oznamoval svůj nástup k registraci 1st Czech Gay Dodgeball Team. Po čtvrté hodině Flédu ovládlo rázné rozcvičování a svalstvo stimulující strečink.

V pět hodin pak hvizd hlavního rozhodčího Reného odstartoval finále dodgeballové události posledních desetiletí (poslední srovnatelnou událostí můžeme označit snad jen finále mistrovství světa v Riu z 84. roku).

V prvním zápase domácí Blekota Team podlehl homosexuální hrozbě v podobě 1st Czech Gay Dodgeball Team, který pro finálový mač upgradoval svoje baleťácké sukýnky. Mexická vlna zvedla davy do rytmu hitovky Všichni jsou už v Mexiku – taková prý nebyla k vidění ani v sedmašedesátém v Buenos Aires. Druhý mač ovládil mocní medici MOP: Prostopášný pan primář předvedl precizní porod plodu balónu, kterým natolik odrovnal budějovický Blázinec, že se záhy nechali přítomnými lékaři zavřít do klecových lůžek a vyšachovat ze hry. Následoval bratrovražedný boj dvou báňských měst: Nad týmem Exdrill z Bánské Bystrice však zvítězili budoucí šampioni z Ostravy.

Foto: Studenta

Několik neplatných vybití, dramatické hádky s rozhodčím, přešlapy, třeskutá palba, výskoky, roznožky, spencrovky, urychlené úhyby a mocné výstřely – tak takhle asi vypadalo čtvrtfinále. Dravé dvoumíčové duely dosáhly dynamičnosti, kterou téměř předčily mistrovstí v dvaasedmsedátém v Karibiku.

Perverzní Pražáci dokonce odhalili svá pozadí! Smrtonosné semifinále nezvládla Ordinace v růžové zahradě MOP a blavští Plťkári, kteří neobstáli v brutálním boji s českoslovesnkými metropolemi. Budoucí naděje českého zdravotnictví už se z kómatu neprobudily, třetí místo tak vybojovali šikovnější Slováci. „Jsem napjatá jak guma od spoďárů,“ přiznala před závěrečným zápasem jedna z organizátorek Kachna.

Finálový zápas mocně odstartovali ostravští s fanouškovskou základna v počtu obyvatel menšího okresního města a zlověstným bojovým pokřikem. Slezané seslali na Pražáky sérii řízených střel a záhy vítězně zakončili první set. Převaha báňských borců se rozjela naplno, a když kapitán Zdar Nazdaru v závěrečném zoufalství hrdinsky nastoupil do pole se zavázanýma očima, bylo rozhodnuto! Sláva vítězům, čest poraženým!

Foto: Studenta

Dodgeballisté vyrabovali skříně tatínkům i tetičkám a pořádně poladili převleky

Statní senioři To je úplně jedno zvolili design ala dekadentní důchodce, brněnští Blekotové bleskolesklé elasťáky a tangové cyklodresy a trnavský Palo Team zase kabrňácké kníry. Finálovou Freshlabels Fashion Battle nakonec ovládli Excentriční Exdrill, ti do boje vytáhli našponované šle, šortky, šusťákovky vlastní výroby a pompézní týmový prapor. Online 521 „lajky“ zvítězil 1st Czech Gay Dodgeball Team a jejich ladění ala ‚labutí loužička‘. U Koniarů máme podle převleků podezření, že podporujou stranu Stranu zelených, Plťkári se pro změnu vyfikli do ruda a navlékli svůdné samodržky. Nejlíp svůj outfit ale popsali ústečtí: „Tepláková souprava, kule dej si do prava.“

Foto: Studenta

„Moc se nám tu líbí, je tu bombastická atmosféra, baví nás jak se všichni snaží vyhrát,“ pochvalovaly si dodgeballové drama fanynky 426tky. Moderátorské kvarteto předvedlo rozhlasové rodeo – zmáklo pořádně zkomentovat všecko od rizikových roznožek, které tolik připomínaly revanš rudých v dvaapadesátem v Riu až po nebezpečný nástup pražských pionýrů spojených s přeskokem chromého bijce o francouzských holích. Na Flédu sice jezdí hlavně tága, tramvaje a autobusy, ale vybíjekáři vytáhli spontánní hopsající vláček: Strojvůdce mu dělal vlajkonoš Exdrillu.

Pak už chybělo jen velmi málo aby sportovní finále Red Bull Dodgeball2 vystřídal mejdan mistrů - pole se přeměnilo na parket a skvělí DJs a VJs se postarali o pořádnou party až do rána.

Další informace, foto a videogalerie najdete na redbull.cz/dodgeball

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější