Fotogalerie: Finalistky Miss VŠE by Frisco trénují na finále

Fotogalerie: Finalistky Miss VŠE by Frisco trénují na finále

Slavnostní večer s vyhlášením nejkrásnější dívky pražské VŠE se blíží, přípravy vrcholí a také naše finalistky nelení a do poslední chvíle pracují na tom, aby se vám líbily. Tento týden holky zavítaly do fitka World Class.

Právě tady své ladné křivky pořádně protáhly a okoukly, jaké možnosti fitness centrum nabízí. Pro vítězky totiž World Class přichystal lákavou cenu ve formě ročního, půlročního a čtvrtletního členství. Finalistky se skvěle bavily a členství by nejradši získaly všechny.

World Class je síť luxusních center, která se zaměřuje na zdraví a fitness v různých podobách. Od pilates, power jogy, latinského tance nebo zumby až po masáže, osobní trénink, cycling, cvičení na posilovacích strojích či bazén. Vybírat je opravdu z čeho. V Praze má toto fit centrum hned tři pobočky a to V Celnici na Praze 1, na Václavském náměstí a v ulici V Parku na Praze 4.

Pokud chcete všech deset finalistek vidět naživo a zažít jednu z největších studentských párty tohoto semestru, tak přijďte ve čtvrtek 20. 11. od 20 hodin do klubu Sasazu. Těšíme se na vás.

Lístky seženete ZDE

Text: Klára Ludvíková

Foto: Ondřej Jaroš

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější