FOTOGALERIE: Nejkrásnější dívkou VŠE se stala Barbora Pechková

FOTOGALERIE: Nejkrásnější dívkou VŠE se stala Barbora Pechková

Výherkyní šestého ročníku soutěže Miss VŠE by Frisco se stala studentka s č. 10 – Barbora Pechková z Podnikohospodářské fakulty. Nejkrásnější studentka Vysoké školy ekonomické v Praze zabodovala v přehlídce v šatech, promenádě v plavkách i v taneční soutěži v twerku. 

Hlavní výhrou bylo půlroční zapůjčení Fiatu 500, 10 000 Kč v hotovosti od děkana Národohospodářské fakulty VŠE a exkluzivní balíčky od partnerů soutěže. Místo první Vicemiss obsadila studentka č. 9 z Fakulty podnikohospodářské Hana Márová. Druhá Vicemiss Simona Chlápková pod č. 8 z Fakulty mezinárodních vztahů dostala zároveň i korunku Miss Sympatie. Odměnou pro ni bylo 5 000 Kč od děkana Národohospodářské fakulty v hotovosti.

Dívky sbíraly ceny i za úsměvy

V kategorii Miss Úsměv zvítězila dívka č. 5 Michaela Bacíková z Národohospodářské fakulty. Obdržela poukaz na profesionální dentální hygienu, domácí bělení chrupu a zubní šperk dle vlastního výběru od Dentální kliniky Jan Stuchlík. Kdo nedorazil, přišel nejen podívanou na nejkrásnější dívky VŠE, ale i famózní vystoupení kapely Chinaski!

Foto: Studenta

Vyfotili jste se u naší fotostěny? Označte se na fotkách na Facebooku!

Text: Jekatěrina Tkačenko

Foto: Martin Kubrycht, Jiří Schwertner

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější