Jen slova nestačí…

Jen slova nestačí…

Pánové, možná se snažíte na svůj vytipovaný objev zapůsobit líbivými slůvky. To je v pořádku. Ale rozhodně se nevyplatí podceňovat ani to ostatní, co už tak očividné není. Co třeba vaše vůně? Anebo řeč těla? Abyste se stali skutečným lvem salonů, na to totiž jen vytříbená mluva nestačí. Tak co s tím?

Svádění a vůně k sobě patří už po tisíce let. Dokonce se říká, že bájná egyptská vládkyně Kleopatra si dokázala každého muže (dokonce včetně dvou nejmocnějších římských státníků) omotat kolem prstu hlavně díky síle svého parfému. Ať jsou podobné příběhy pravdivé, či jen vysněné, správně vonět je základem úspěchu.

Vůně jako klíč k úspěchu?

Proč? Podle mnohých psychologických výzkumů jsou vůně zpracovávány stejnými částmi mozku jako emoce, proto nás určité odéry mohou přímo vzrušovat. Anebo naopak – máloco dokáže vytipovaného partnera odradit tak spolehlivě jako špatná vůně, nebo dokonce zápach. O těchto rozhodnutích se totiž moc nepřemýšlí. Než se mozek stačí rozmyslet, co vlastně cítí, už má dávno jasno o tom, jestli tohle chce čichat dál. A aby toho nebylo málo, tak ženský čich je mnohem citlivější než ten mužský.

Takže, pánové, o důvod víc se pořádně snažit, protože zatímco my často sotva postřehneme nějakou vůni, dámy už dávno vědí své.

Nezapomínej na řeč těla

O různých výzkumech, které zdůrazňují význam neverbální komunikace, jste určitě slyšeli. Postavení těla a mimika jsou tak důležité, že naše slova mohou mít ve výsledku pouze malý podíl na tom, co náš protějšek vnímá. Někdy se mluví dokonce jen o pár jednotkách procent. Vedle faktorů, které ovlivníme jen částečně (jako třeba hloubku hlasu), bychom se měli zamyslet i nad tím, co vyjadřuje naše tělo a obličej.

Takže jak na to? Narovnejte hlavu a ramena. Nehrbte se, stůjte uvolněně a přirozeně. Zní to banálně, ale máloco funguje lépe. Když se v danou chvíli cítíte dobře, ona s vámi bude taky. Možná budete nervózní, ale pomozte si pěkným oblečením a vůní. Přizpůsobte okolnosti tak, aby hrály ve váš prospěch. Nezírejte na ni jako na čerstvě naporcovaný flank steak, ale vložte do svého pohledu vše, co chcete, aby věděla. Líbí se vám? Vzrušuje vás? Co s ní máte v plánu? Je až neuvěřitelné, jak široké spektrum informací si dokážeme předat pouhým očním kontaktem. Nebojte se ho. V kombinaci s lehkým, nevtíravým úsměvem nemůžete šlápnout vedle.

Foto: Studenta

Dotkne se tě…

Když se vás dotkne, svádivě, lehce, nonšalantně. Pak to teprve začíná nabírat na obrátkách! A záda vám v tom bude krýt nova řada pánských deodorantů Skintouch od experta na svádění – značky Playboy. To je totiž nejen parťák, který se na vás nevykašle kvůli pohledné blondýnce, co prošla kolem, ale co víc – podpoří vás zrovna v té chvíli, kdy to potřebujete nejvíc.

Jde o 24hodinový deodorant, který začne vonět silněji právě v té chvíli, kdy se vás vaše vysněná slečna dotkne. Ano, čtete správně. Obsahuje mikroskopické kapsle s vonným olejem v prášku, které zůstávají prakticky beze změny, dokud nejsou aktivovány dotekem nebo tělesným teplem. Takže když vás pohladí nebo se o vás otře, pak to teprve celé začne! A pak už rozhodně jen slova stačit nebudou…

A co vy, dámy?

Chcete být svůdnější s každým dotekem? Deodoranty Playboy Skintouch jsou na trhu i v dámském provedení. Jsou bez alkoholu, dermatologicky testované a až na 24 hodin zabraňují zápachu a udržují svěžest. A když se vás pan Dokonalý dotkne, vaše vůně ho zaručeně dostane do kolen.

Foto: Studenta

Text: Mojmír Sedláček

Foto: official

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější