Holubi s klobouky uvod

Páteční bizár: Někdo dává holubům ve Vegas na hlavu malé kloboučky. Proč?

Módní doplňky pro zvířata dneska vyrábí i taková značka jako je Versace. Lidé jsou totiž schopni za oblečky pro zvířata utratit celé jmění. Na ulicích tak lze potkat psy v kostýmech Santa Clause, internet zamořily kočičky v pirátských oblečcích a hallowenské kostýmy se dneska produkují i pro papoušky. To, co se ale momentálně děje v Las Vegas s holuby, šokuje nejen módní průmysl pro zvířata...

Je libo klobouček? 

5. prosince tohoto roku si Bobby Lee, lasvegaský občan, všiml vskutku podivného jevu. Mezi několika holuby lovících poblíž odpadkového koše (městský holubí lifestyle, že jo) se pohybovali i dva holubi s klobouky. Bobby neváhal a vše poctivě i s rázným komentářem "Brácho, ti holubi mají klobouky" natočil, načež video hodil na sítě. Video získalo obrovskou popularitu v podobě statisíců zhlédnutí a zanechalo za sebou spoustu, ale fakt spoustu, konspiračních teorií i otazníků. 

Video: Youtube.com

Kdo dal holubům klobouky?

Být šik, mít svůj klobouk a ještě u toho být roztomilý je výhoda téměř do každé situace. Otázkou ale zůstává, kdo těmhle holubům (a proč vlastně?) tyhle mini kovbojského kloboučky nasadil. Samozřejmě, že první otázka ve spojitosti s touto kauzou zní: Může za to Soros? Pokud ale odpověď zní ne, tak co ty kloboučky vlastně znamenají? Utekli holubi z nějakého nového ilegálního rodea pro holuby? Značí schopnost holubů nosit klobouk jejich plán na ovládnutí planety? Je možné, že se "jen" opili krabicovým vínem a ráno měli klobouk na hlavě? (Pravidlo totiž zní: Co se stane ve Vegas, zůstane ve Vegas, i když jste holub).

Omlouváme se, požadovaný obsah nelze zobrazit...

Ochránci práv tvrdí, že je to problém

Aktivisté z organizace Lofty Hopes, která bojuje za záchranu zbytečně zmařených holubích životů a soustřeďuje se i na vylepšení mezidruhových vztahů mezi holuby a lidmi, upozorňuje na možnost, že holubům někdo mohl kloboučky přilepit na hlavu sekundovým lepidlem, či nějakou chemikálií. "Ach, můj bože, to je roztomilé", komentovala své první pocity z videa pro KVVU-TV Mariah Hillman z Lofty Hopes, než jí došlo, že kloboučky skutečně mohou holuby ohrožovat na životě. "Je to něco, co bude bránit jejich letu, nebo co když to přiláká dravce?" dodala. Organizace nyní apeluje na lasvegaské obyvatele, aby holuby nekrmili, ale v případě, že opeřené potížisty spatří, ihned zavolali organizaci. 

Kdo a proč dal holubům kloboučky se zjistit nepodařilo, ale situaci budeme monitorovat. Inu, a jak vnímáte holubí módu vy? Hoďte echo do komentářů…

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější