Leoš Mareš

Kauza Mareš vs. Kazma: Sázka o Ferrari, drsná nehoda... A možná jen dobrý marketing

Jako nepříliš povedený vtip hodnotí lidé na sociálních sítích poslední Kazmovu akci, jejímž terčem se stal moderátor Leoš Mareš. Fingovaná nehoda ho měla připravit o Ferrari. Co se vlastně stalo?

(zdroj Aktuálně.cz) Moderátor Leoš Mareš uzavřel na začátku dubna s Patrikem Hezuckým neobvyklou sázku. Aby svého dlouholetého kolegu z Evropy 2 přesvědčil, že je "stále normální", slíbil, že do 25. dubna bude jezdit jen trabantem. V případě, že by ho někdo nachytal v jiném autě, měl mu Mareš přenechat svoje oblíbené Ferrari. 

Omlouváme se, požadovaný obsah nelze zobrazit...

Mareš se rovněž upsal k tomu, že během této doby nebude využívat služeb žádné přepravní služby a do jiného auta nesměl nastoupit ani jako spolujezdec. Kromě trabantu mohl k případnému přesunu využít pouze tramvaj, autobus nebo metro.

Desítky fotek na Instagramu nasvědčovaly, že známý moderátor sázku plní a že se skutečně se symbolem někdejšího východního Německa sžil.

Během pondělního rána se ale Mareš stal terčem léčky známého internetového baviče Kamila Bartoška, vystupujícího pod přezdívkou Kazma. Při Kazmou nafingované autonehodě totiž nastoupil do jiného auta, aby podle svých slov zachránil život. "Udělal bych to znova," svěřil se posléze na svém Instagramu.

Omlouváme se, požadovaný obsah nelze zobrazit...

Ke vtípku se nakonec na Instagramu přiznal i jeho strůjce. "U dopravní nehody zastaví jen jeden člověk z deseti. Jsme rádi, že se dnes Leoš Mareš stal nevědomky ambasadorem všech těch, kteří by zastavili. Stejně jako se TV Prima před rokem nevědomě stala ambasadorem všech lidí s Tourettovým syndromem," okomentoval video přímo z místa činu Kazma. 

Omlouváme se, požadovaný obsah nelze zobrazit...

Komentáře na sociálních sítích se však bezprostředně po zveřejnění celé věci nesly spíš v duchu, že celá akce už byla přes čáru.

Nicméně pode Patrika Hezuckého jsou podmínky sázky splněny.

Omlouváme se, požadovaný obsah nelze zobrazit...

Jaký máte na celou kauzu názor? Bylo to už přes čáru?

Zdroj: Aktuálně.cz (25. 4. 2018)

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější