reklama
 
Harry Potter Wizards Unite

Mudlové, těšte se! Zapomeňte na Pokémon GO, je tu Harry Potter

Expecto Patronum! Accio! Podobné kouzelnické výkřiky teď kolem sebe uslyšíme úplně všude a dost často. Nejvíce samozřejmě tam, kde je mobilní signál, případně hodně silná wifi. Na trh s aplikacemi totiž přichází hra Wizards Unite určena všem fanouškům světa Harryho Pottera, ale samozřejmě bude i pro ostatní lidi, kteří třeba zrovna nemají co dělat, případně mají vztek a chtějí si vybít frustraci na Mozkomorech. Takže žhavte data a nabíjejte telefony, protože kouzla ožijí na displejích už 21. června.
reklama

Vypadá to na dobrý příběh

Podle oficiálního webu tvůrců hry tentokrát postihne kouzelnický svět neznámá katastrofa s názvem Kalamita a způsobí objevení se začarovaných artefaktů, mýtických i mystických stvoření, podivných lidí i dávných vzpomínek v mudlovském světě (Bacha! Nezapomeňte, že jde jen o rozšířenou realitu, nikoliv realitu). Ve hře se tak staneme rekruty pracovní skupiny zřízené Ministerstvem kouzel s jasným cílem - celou Kalamitu postupně prošetřit a přijít všemu na kloub. A nejlépe společně.

Harry Potter: Wizards Unite - Official Cinematic Launch Trailer | Video: Youtube.com

Celý svět jen pro kouzlení

Obdobně jako u Pokémon GO budeme opět chodit po reálných místech, vrážet do lamp a jiných chodců, s jediným cílem - nasbírat dostatek zkušeností, najít mocné artefakty a nakonec poskládat dohromady všechny střípky mozaiky herního příběhu, jen abychom mohli přijít na kloub Kalamitě.

Foto: Niantic

To všechno sice může být dost prudérní, ale jelikož hra nabízí i "reálná" kouzla v rozšířené realitě, Ollivanderův obchod a snad i dostatek Máslového ležáku vhodný ke spláchnutí všech těch (ne)vydařených kouzelnických soubojů, stane se hra fanouškovskou povinností.

P.S. Nezapomeňte! Appka bude ke stažení a hraní už od 21. června (od neděle 23. června je hra Harry Potter: Wizards Unite oficiálně dostupná v Česku i na Slovensku, hurá!). Bude dostupná na Androidech i operačním systému iOS, a bude žrát baterku i data. Ale tak co, že? Těšíte se, mudlové?

reklama

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější