Harry Potter Wizards Unite

Mudlové, těšte se! Zapomeňte na Pokémon GO, je tu Harry Potter

Expecto Patronum! Accio! Podobné kouzelnické výkřiky teď kolem sebe uslyšíme úplně všude a dost často. Nejvíce samozřejmě tam, kde je mobilní signál, případně hodně silná wifi. Na trh s aplikacemi totiž přichází hra Wizards Unite určena všem fanouškům světa Harryho Pottera, ale samozřejmě bude i pro ostatní lidi, kteří třeba zrovna nemají co dělat, případně mají vztek a chtějí si vybít frustraci na Mozkomorech. Takže žhavte data a nabíjejte telefony, protože kouzla ožijí na displejích už 21. června.
Omlouváme se, požadovaný obsah nelze zobrazit...

Vypadá to na dobrý příběh

Podle oficiálního webu tvůrců hry tentokrát postihne kouzelnický svět neznámá katastrofa s názvem Kalamita a způsobí objevení se začarovaných artefaktů, mýtických i mystických stvoření, podivných lidí i dávných vzpomínek v mudlovském světě (Bacha! Nezapomeňte, že jde jen o rozšířenou realitu, nikoliv realitu). Ve hře se tak staneme rekruty pracovní skupiny zřízené Ministerstvem kouzel s jasným cílem - celou Kalamitu postupně prošetřit a přijít všemu na kloub. A nejlépe společně.

Harry Potter: Wizards Unite - Official Cinematic Launch Trailer | Video: Youtube.com

Celý svět jen pro kouzlení

Obdobně jako u Pokémon GO budeme opět chodit po reálných místech, vrážet do lamp a jiných chodců, s jediným cílem - nasbírat dostatek zkušeností, najít mocné artefakty a nakonec poskládat dohromady všechny střípky mozaiky herního příběhu, jen abychom mohli přijít na kloub Kalamitě.

Foto: Niantic

To všechno sice může být dost prudérní, ale jelikož hra nabízí i "reálná" kouzla v rozšířené realitě, Ollivanderův obchod a snad i dostatek Máslového ležáku vhodný ke spláchnutí všech těch (ne)vydařených kouzelnických soubojů, stane se hra fanouškovskou povinností.

Omlouváme se, požadovaný obsah nelze zobrazit...

P.S. Nezapomeňte! Appka bude ke stažení a hraní už od 21. června (od neděle 23. června je hra Harry Potter: Wizards Unite oficiálně dostupná v Česku i na Slovensku, hurá!). Bude dostupná na Androidech i operačním systému iOS, a bude žrát baterku i data. Ale tak co, že? Těšíte se, mudlové?

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější