Máte na nejtvrdší vojenský výcvik v Izraeli? Dokažte to!

Máte na nejtvrdší vojenský výcvik v Izraeli? Dokažte to!

Internetová televize Stream.cz zahájila konkurz do nové reality show Operace Izrael. Vybírá tři fyzicky zdatné zájemce, kteří se zúčastní nejtvrdšího vojenského výcviku krav maga v Izraeli.

Novou reality show, která se odehraje z části v Čechách a z části v Izraeli, naváže Stream.cz na pořad Škola přežití. Zatímco první řada ukazuje využití praktik krav maga v konkrétních situacích každodenního života, plánované pokračování představí samotný výcvik tohoto bojové umění na jeho nejnáročnější úrovni.

Část tohoto speciálního komplexního výcviku běžně absolvují členové policejních oddílů, speciálních jednotek a armád po celém světě včetně všech složek Izraelských ozbrojených sil. Díky pořadu internetové televize Stream.cz nyní bude moci nahlédnout do zákulisí maximálně náročného výcviku krav maga i široká veřejnost a na vlastní kůži se jej zkusí tři v konkurzu vybraní zájemci. Konkurz na tato volná tři místa je právě vypsán. Je třeba upozornit, že výběrově řízení bude velmi náročné a pečlivé. Cílem pečlivého výběru je zvýšit šanci, že účastnici celý kurz zvládnou. Přihlásit se přitom může každý, kdo mluví anglicky, má čistý trestní rejstřík a je fyzicky zdatný. Do kurzu budou vybráni dva muži a jedna žena. Zájemci mohou posílat své životopisy a motivační dopisy s fotografií na emailovou adresu kravmaga.konkurz@seznam.cz. Uzávěrka přihlášek je v pátek 13.června.

„Účastníky čeká desetidenní kurz vojenské sekce sebeobrany krav maga v terénu horkého podnebí Izraele. Výcvik povedou nejzkušenější instruktoři military krav maga, kteří za sebou mají bohatou kariéru v armádě. Mezi jinými např. prezident IKMF Avi Moyal anebo Israel Cohen, jenž během své osmnáctileté kariéry velel protiteroristickému komandu, cvičil s Delta Force, strávil spoustu času v utajení v Gaze... Zkrátka lidi, kteří to všechno reálně zažili na vlastní kůži,“ vysvětluje Michal Otipka, ředitel české pobočky Internetional Krav Maga Federation a autor reality show.

Výherci konkurzu absolvují nejdříve intenzivní výcvik v Čechách (červenec) a poté speciální vojenský kurz krav maga v Izraeli (od 1. do 10. srpna). „Během jednoho dobrodružného léta získají znalosti a dovednosti na špičkové úrovni, pro které běžný student cvičí a investuje několik let. Zažijí a uvidí to, o čem každý student krav maga sní,“ dodává Michal Otipka.

O krav maga:

Krav maga je nejúčinnější sebeobranný systém na světě. Vyniká logickým přístupem, je založená na instinktivních a reflexivních reakcích. Má za cíl naučit každého bez ohledu na věk či pohlaví účinné obraně proti všem možným druhům útoků. Krav maga je reálná sebeobrana pro reálné situace. Česká organizace krav maga (IKMF CZ) je součástí největší mezinárodní organizace International krav maga federation.

Více informací:

https://www.facebook.com/skolapreziti

https://www.facebook.com/KravMagaCZ

www.kravmaga.cz

+420 739544783

Podívejte se na trailer ZDE

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější