Módní hlídka v ulicích Prahy: Chce to trochu odvahy!

Módní hlídka v ulicích Prahy: Chce to trochu odvahy!

Jak se vlastně oblékáme? Jaký styl oblečení v ulicích velkých měst převládá? Jaké jsou trendy? To vše vám prozradí naše pravidelná čtrnáctidenní módní hlídka Studenty! Vaše modely komentuje zkušená, ve světě módy protřelá KatOda! Tentokrát zamíříme do pražských ulic! :-)
Foto: Studenta

1. Hezká verze HorváthaA máme tu dalšího mladíka z oblíbené edice pohodářů s kolty nízko u pasu, v oku příjemném outfitu, postaveném na mocných botách a ležérních svršcích. Tentokrát si dovoluji zaměřit vaši pozornost na skutečnost, již tento student potvrzuje – nekřiklavé drobnosti, jako zajímavý potisk mikiny a rázná barva batohu, jsou často rozhodující v oddělení zrna od plev. Důkaz místo slibů...

Foto: Studenta

2. Malý pívoPředstava džín, mikiny s klokaní kapsičkou, kecek a bundy mnohé z nás nijak nevzruší ani nepolechtá, avšak výhoda žonglování s těmito klasickými kousky spočívá právě v neomezenosti fantazie, s níž kombinujeme. Tento mladý model nás nejen pobavil vtipnou ozvěnou barvy mikiny na tkaničkách, ale i nás dostal výběrem odstínu bundy, jenž dodává celku svěžest a záři.

Foto: Studenta

3. Podolky, podolky...Koalice péřovky, pleteného fixačního límce a aktuální sportovní interpretace sněhulí je nadmíru vítaným svazkem vzhledem k vražedným teplotám, jež mnohým zimomřivcům ulehčují rozhodování mezi módou a základní životní potřebou tepla. Už aby přišlo jaro; nebudeme se muset zabývat kovbojskou košilí deroucí se na světlo zpod nafouklé bundy, s níž nemá nic společného.

Foto: Studenta

4. Úsměv, jenž rozpustí ledyNaše další studentka do zimy vkračuje jedině s úsměvem a dělá dobře. Přestože by se mohlo zdát, že ji chytá křeč, není se čeho obávat – péřový kabátek s kožíškem to jistí. Nicméně je třeba si povšimnout, že v tomto případě máme před sebou opravdového nebojsu: kdo z normálních školou povinných by v mrazivých dnech vyšel do kluzkých ulic bez rukavic, a dokonce v kozačkách na platformě???

Foto: Studenta

Nebát se a kombinovat barvyŠedé kalhoty momentálně frčí s hnědými botami a do nich nějaké barevné ponožky. V tomto případě fialové. Zdají se vám kalhoty krátké? Nejsou. Pozor ale na šířku nohavic. Čím užší, tím to lépe vypadá.

Modrý blejzr by měl mít v šatníku každý muž, a nemusíte hned kupovat klasiku se zlatými knoflíčky. Pokud vás zajímají další tipy na pánskou módu, podívejte se na blog www.muzivcesku.cz.

Foto: Studenta

5. Kočka ze štrýtuVážení kolegové, tomuto se říká umění valorizace vlastních atributů. Kolika z vás připadá, že se vlasy naší studentky, jimž dává perfektně vyniknout originální barva svrchníku, kterou nalezneme opět na teniskách, pohupují ve větru, jako kdyby se jednalo o slow motion? Přiznejte se! Smělé barvy a výborně padnoucí střihy jsou zkrátka výherním losem. Jásáme!

Komentář: Kateřina OdarčenkováFoto: Marie Bauerová

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější