Nejen fesťáky je student živ. Vyplň léto i sportem!

Nejen fesťáky je student živ. Vyplň léto i sportem!

Celé léto jenom grilujeme, jíme a kalíme, chodíme do hospod nebo fesťáky a naše tělesná schránka chřadne. Co takhle dopřát tělu pořádný pohyb? Máme pro tebe seznam sportovních akcí VAŠÍ LIGY, kde si zase načas prohřeješ a zpevníš svaly.

Vezměme to popořadě: Třicátého července se poběží nenáročný pěti nebo desetikilometrový závod podél Vltavy v okolí Hamru na Braníku. V srpnu se rozjíždí maraton míčových sportů; začíná hned druhý den v srpnu squashovým turnajem v Záběhlicích, o týden později 9. srpna můžeš své síly poměřit při badmintonovém klání.

Foto: Studenta

Na šestnáctého srpna, kdy se koná „beachový“ turnaj, si organizátoři VAŠÍ LIGY objednali epesní letní počasí! Beachvolejbalové turnaje jsou vždycky ve znamení pohody a taky pařby navečer. Znáš třeba alkoholová krvavá záda? Poznáš.

Srpnové kolo sportů zakončují běhy, a to 27. srpna. Běží se na tom samé místě, v Braníku u vody. A protože jsme vysokoškoláci, nemusíme zoufat, že se s koncem srpna můžeme s prázdninami rozloučit. Volno přece trvá až do konce září. Netradičně v pondělí 8.9. pořádá VAŠE LIGA turnaj ve squashi, v sobotu 13.9. pak legendární beach party na Pankráci.

Foto: Studenta

Naprostou novinkou je badmintonová liga – čtyřhry. Startuje od října, už 27. září se ale chystá turnaj, na kterém si můžeš buď jenom zapinkat anebo tě rovnou rozřadíme do badmintonové ligy. Čtyřhry jsou skvělé v tom, že je můžeš hrát s přítelem/přítelkyní, tolik se tam neběhá a navíc startovné i ceny za kurt se rázem snižují, když je platí víc lidí!

Drobná, ale nejdůležitější poznámka na konec: Turnaje i běhy jsou pro každého, takže se nemusíš bát, když nemáš úplně nejlepší fyzičku anebo nejsi člen VAŠÍ LIGY. Turnaje se navíc konají i jinde než v Praze. Třeba v Brně nebo Plzni, podívej se.

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější