Nejkrásnější studentky VŠE čeká casting na miss

Nejkrásnější studentky VŠE čeká casting na miss

Šestý ročník soutěže o nejkrásnější studentku Vysoké školy ekonomické v Praze byl s příchodem října spuštěn. Dívky se do soutěže mohou registrovat prostřednictvím formuláře na webových stránkách.  Samotný casting se koná 21. října od 17 hodin v Tower Park Praha, jinak známé Žižkovské televizní věži. 

Porota soutěže Miss VŠE 2014 by Frisco vybere 10 finalistek, které postoupí na finálový galavečer 20. listopadu do klubu SaSaZu. Na vítězku celé soutěže čeká kromě hodnotných cen a dárkových balíčků také 10 000 Kč z rukou děkana Národohospodářské fakulty VŠE a zapůjčení nového Fiatu 500 na půl roku. Do poroty na castingu zasedne kromě loňské vítězky Barbory Jedličkové také Monika Leová, Česká Miss Earth 2013 a 1.vicemiss VŠE 2012, nebo moderátor Tomáš Kraus.

„Studentky pražské ekonomky se do soutěže mohou přihlašovat ještě týden, až do dne samotného castingu. Ten proběhne v úterý 21. října od 17 hodin v atraktivních prostorách observatoře Tower Park Praha, stavby většinou známé jako Žižkovská televizní věž. Nic záludného tam na uchazečky čekat nebude, představí se porotě v neformálním oblečení a projdou krátkým rozhovorem,“ přiblížila náplň castingového večera Martina Čmielová.

Finále Miss VŠE by Frisco v SaSaZu slibuje již tradiční divácký zážitek. Na krásné finalistky čeká ve čtvrtek 20. listopadu promenáda ve večerních šatech a plavkách, nebo třeba taneční soutěž. Po skončení programu odstartuje afterparty Dje Roxstara. Studuješ ekonomku, nebo tam studuje tvá kamarádka? Zkus jí trochu zalichotit a třeba to bude právě ona, kdo tě 20. listopadu ze SaSaZu odveze ve svém novém autě.

Celý promo tým Miss VŠE by Frisco můžeš potkat i s autem na vybraných VŠE akcích v říjnu. Můžeš si vyzkoušet, jak se ve Fiatu 500 sedí nebo se nechat zvěčnit s šerpou a Friscem u fotostěny. Kde se tým pohybuje, sleduj zde.

Text: Martina Čmielová

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější